Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Baby check test 9dan et

Baby check test 9dan et

Zivjooo…sem mela prvi ivf januarja…zdej cakam se na beto…naredila sm test baby check mini 2 dni nazaj na 7 dan et je bla zelooo rahla crtica ,vceraj nov test in bolj opazna in danes 9 dan et spet je rahla ampak najbolj mocna….in se prikazalaa po dobrih 4 minutkah…a mislite da je lahko to to in da je pozitivno???
A lahko ze 3 testa pokazejo napacno…vsi 3 so baby check mini….nisem dobila stopko po transferju ampak pred punkcijo in je slo ze 15 dni mimo 🙂
Prosim za vase izkusnje z omenjenim testom 🙂
Lp

Nana,

mogoce je pozitivno, tocn odgovor ti itak noben ne bo mogel tukaj podati. Najboljse pa je pocakat do krvnega testa. Lp

Jaz sem 8 dan imela zelo zelo bledo črtico potem 12 pa veliko bolje vidno.
Sem pa delala s first sing. Ta baby check ne vem sem brala pa ga je kar nekaj punc skritiziralo…

nova
Uredništvo priporoča

Ojla hvala za odgovor danes zjutro…se pravi 10 dan sm naredila first sogni duo trakec in je rahlo obarvana crtica tudi pr njem…tak da verjetno je to to sam se je bolj kasno prijelo ?
Tak je to ko si neucakan 14 dni pocakati 🙂

Verjetno je v redu in je pozitivno, ce nisi sigurna pa sprobaj vse teste pred krvnim (hec) 🙂

Ja vem kako je mučno čakanje…
Jaz mislim da je to to… ne vem provaj jutri se z jutranjim urinom first sing

Kdaj mas krvni test?

Ja sej bom ponavljala zdej vsako jutro 🙂
Komaj torek mam …14 dni po transferju

Probaj jutri raj clearblue 🙂 Verjetno ima krvni test 7.2., sem prav izracunala?

Ga mam ampak cakam nedeljo da ga naredim ….takrat bo res pokazalo pravo…jutri pa se provam enkrat first sign 🙂

A imas kaksne znake? Saj nic ne pomeni ce jih nimas. Le zanima me.

🙂

A to si mela 1 zarodek blastociste?

Me boli se od punkcije ….ponoci ko senobracam v postelji..prsa me bolijo in obcasni krci kot da bi dobila festo….6.2 mam beto……
Prenos ene blastociste 5 dan

Jaz sem isto imela bolecine in špikanje v jajčniku…
Držim pesti.

Vam je ratalo ??
Jaz zdej z atiste znake ne mislim da so znaki nosecnosti ker jebse razboljeno od punkcije sem mela 19 jc in brez anestezije….za znake nosecnosti mislim da je se prezgodaj 🙂

Je ratalo ja
Kar pozitivno naprej pa bo!
Lahko je hiperca in zato boli… koliko se jih je pa oplodilo od 19?

Uu cestitam 🙂
10 se oplodilo od tega 6 ih prezivelo do 5 dne ….eno mi vstavili in 5 zmrznili….smo hotli 2 vstavit ampak zaradi take punkcije in nevarnosti hiperce smo rajs eno 🙂
In upam da je to to zdej 🙂

Kako so pa vam kazali testi ? Al ih sploh niste delala?

8 dan skoraj nevidno črtico 12 dan pa precej močno
No 14 dan krvni test 1690
Zdaj sem v 19 tednu in sem imela do nekje 16 tedna kar boleče jajčnike
G pravi da je to od stimulacije

Imela sem 13 na punkciji potem se jih je oplodilo 9 na dan transferja so eno vstavili ( tudi ce bi mi predlagali 2) bi zavrnila in zamrznili se 6.

Je pa pri nama spermiogram bil problematičen.

Ma superca sam da je ratalo in da bo vse v redu 🙂
Jaz zdej naredila clear blue in ja pozitivno je…plusek je in pise 1-2 🙂

New Report

Close