Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost kdaj se šteje, da je prvi dan menstruacije?

kdaj se šteje, da je prvi dan menstruacije?

Živjo,

mi lahko prosim poveste, kako so vam razložili, kdaj je prvi dan menstruacije in kdaj potem pričnete s prvo injekcijo? Meni je bilo rečeno, da če dobim M do 12ih je to prvi dan, če po 12ih pa je naslednji dan šele prvi dan menstruacije in prideš po injekcijo še en dan kasneje.

Jaz sem dobila M ob 13ih, sedaj pa ne vem, kdaj iti po 1. injekcijo. Sem pa pri dr. Reševi. Pri njih se potem daje injekcije zjutraj (v eni kliniki sem zasledila, da si jih punce dajejo zvečer).

Za kakšne info bi bila zelo vesela.

lp

ne vem od kje je to, po pa pred 12-to, verjetno so to rekli zaradi lažje organizacije dela. Jaz sem vedno štela 1 dan, kadarkoli je prišlo, preden sem šla spat, mora se pa vlit kri, rjavi izcedek ni m., itak se začneš špikat 2 dan, tako da ne moreš zamudit, greš iskat 1 ali drugi dan. Pikala sem se jaz po navadi zvečer, ker imajo te injekcije lahko tudi stranske učinke oz. tudi pri katerih priprava traja dlje časa in je lažje zadeve delat ko si umirjen in ne ne zjutraj v hektiki, ko se ti mudi v službo, sploh če moraš mešat zdravila v stekleničkah in se ti kakšna slučajno razbije. Je pa tako da ma vsaka klinika neka svoja pravila, na koncu je pa vseeno, edino stopko si moraš dat točno ob uri.

New Report

Close