Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost prenos zamrznjenčkov jan 2018

prenos zamrznjenčkov jan 2018

Še katera, ki gre v boj z zamrznjenčki ta mesec (v Lj.)?

Pozdravljena,

jaz grem. Sicer kdaj imam pregled še ne vem, ker jih danes nisem mogla dobiti na telefon. A so te informirali kako to poteka? Imaš naraven ali stimuliran ciklus?

Lp

Jaz še čakam na menstruacijo….Ne niso praktično nič povedali, razen tega da imam naravni ciklus…mal brala, kako naj bi potekalo, sam so različne informacije… Ti?

nova
Uredništvo priporoča

Menstruacijo sem dobila, moram pa poklicat še gor, ker jih danes nisem mogla dobit. Sem v stimuliranem ciklusu.

Navodila za naravni ciklus so ti dali? Mislim da pokličeš 1.dan menstruacije in potem prideš na 10. dan menstruacije dat kri. Za naprej pa se ne obremenjuj ti bodo sproti povedali. 😉

samo to so rekli ja da prve dni menstruacije pokličem… bolj me zanima, če bom morala res vsak dan potem hodit na pregled (kri/UZ) kot sem nekje zasledila… bomo videli…
Tvoj prvi postopek z zamrznjenčki?

Ni nujno da bos morala velikokrat gor. Odvisno koliko hitro bodo rastli folikli ker oni cakajo tvojo ovulaciju. Dan 0 je tvoja ovulacija potem pa ti na peti dan od ovulacije vstavijo.

Stimuliran postopek je pa cist drugace. Tukaj gledajo samo debelino sluznice. Ko je dovolj debel te planirajo za transfer. Mislim da mora bit minimalno 7 ali 8 mm. Nisem cist zihr. Sem tud jaz nova v teh vodah. 🙂 Sem pa veliko sprasevala okrog zato sem toliko informirana.

Lp

hvala za info. 🙂

sporoči kako bo šlo… 😉

Tudi midva greva ta mesec po zamrznjenčka… čakam menstruacijo…

tudi midva…nikoli si nisem mislila, da bom komaj čakala, da dobim menstruacijo 🙂
samo čakanje….
imamo pa vsaj zamrznjenčke… 🙂

kapljicarose kako? že dobila menstruacijo in datum?

Zdravo, Mia,

se javljam po malo daljšem času. Sem imela transfer dveh blatocist, sedaj pa čakanje…

Kako si ti? Si že imela transfer ali boš kmalu imela?

Lp

Olja11 držim pesti 😉

ne midva še nisva imela prenosa, najbrž šele enkrat v začetku februarja, imava konec tedna šele
prvi odvzem krvi, potem pa čakanje na dan ovulacije…

Končno dobila menstruacijo (je bil kar dolg cikel), tako, da zdaj se bo pa začelo. Držim pesti za vse nas…

potem sva nekje blizu… 😉
imaš spontan ciklus?

Aha. No pišite kako je šlo. Jaz sem pila tabletke, oz. jih še pijem do testa.

Lp

bom…tudi ti… 😉

Hej,
ja imam spontan ciklus. Drug teden grem prvič dat kri in na razgovor (da prineseva vse papirje).
Mogoče se pa kje srečava 🙂

najbrž 😉 smo čisto blizu naročeni, če ne isti dan 😉
kako dolge cikluse pa imaš? jz tam 26-30… tako da računam na začetku, sredi februarja enkrat, da bi moglo vse steči, če kaj ne zamudijo 🙁

Moji cikli so daljši, tam nekje okrog 35 dni (včasih malo več, redko manj). Se ubadam trenutno s tem koliko časa bom doma po transferju in ali po uzjih iti v službo…

No, če bo vse lepo steklo in pride do transferja…

New Report

Close