Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost dr.reš – novi prostori

dr.reš – novi prostori

Živjo!
Mene pa zanima, če sedaj pri Rešu delajo punkcijo že v Ljubljani ali je še vedno potrebno hoditi v Postojno? Ali še vedno prakticira UZ v zgodnjih jutranjih urah?
Po petih letih pavze se namreč odpravljam na ponoven postopek, tokrat z novim partnerjem..
Kako hitro pa prideš sedaj na vrsto?

Pozdravljena,
vse poteka v Lj. Sem bila oktobra v 3. postopku, po dveh letih pavze, žal neuspešno…Je pa vse po starem, uz zgodaj…edina sprememba je, da partner ni ob tebi pri punkciji, kot je bil v Postojni.
Kdaj načrtuješ začetek?
Midva imama 18.01. posvet pred 4. postopkom in začetek februarja računam, da začnemo. Sem pa včeraj klicala in se naročila, tako da ni lih nekega hudega čakanja. Se mi zdi, da je bla vedno nekje dva tedna čakalna doba za posvet.
Srečno!

Jaz sem bila tudi v LJ zdaj, pa je partner lahko prišel k meni med punkcijo, ko je opravil svoje.

nova
Uredništvo priporoča

Aja? Mojemu je rekel, da ko opravi naj počaka pri mizi…

Pozabila sem povedati, da je mene takrat punktirala dr. Lomšek, tako da imajo mogoče drugačna pravila med sabo?

Ja verjetno bo to to. Mene je dr. Reš, omenjene doktorice pa nisem še srečala. Kako je bilo pri njej? V prvem postopku sem imela Uršulo in je bilo veliko hujše kot pri Rešu, tako da sem pred obema naslednjima punkcijama stiskala pesti, da ne dobim spet nje 🙂

Jaz sem bila 2x pri njej in dvakrat pri Rešu, pa sta bila oba zelo korektna, bolelo pa je v obeh primerih približno enako grozljivo.

Moja zadnja punkcija, v tretjem postopku pri Rešu je bila pa neverjetno blaga…nič kaj grozljiva…ali pa se je moj bolečinski prag povišal 🙂

A lahko vprasam za naslov dr.resa nove ordinacije kje se nahaja?hvala za odgovor

Pozdravljena,
novi prostori se nahajajo na naslovu Cesta na Poljane 24, 1000 Ljubljana, zaviješ pa pri Mercator centru v siški in greš naprej čez železniške tire, kar hitro dobiš, je pa kot na vasi 🙂

New Report

Close