Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Klinika EUROPE IVF International

Klinika EUROPE IVF International

Pozdravljene,

zanima me, ali katera pozna kliniko Europe IVF International (od Dr. Kulta) za izvajanje IVF postopkov na Češkem? pri iskanju namreč sprva naletim na to kliniko, nikjer pa ne najdem nobenega mnenja o njej.

Hvala za informacije!

Zdravo punce,

res bi bila hvaležna kakršne koli informacije, če jo mogoče katera ima oz. je kaj slišala o tej kliniki na Češkem.

Hvala!

Preglej forum Infertility Friends.uk, nekaj takega, tam imaš info o vseh klinikah. Nedolgo nazaj so bili eni posti na to temo (na tej tematiki) in je bilo omenjeno da obstaja zaprta skupina na fb, kjer imajo dosti informacij o klinikah na češkem.

http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.php?topic=278591.0

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za usmeritev 🙂

Midva sva sedaj na Češkem. Pronatal klinika

Živjo!

Lahko prosim malo razložiš, kako to poteka na Češkem? Gledam zdaj malo njihovo stran..
Kako hitro sta bila na vrsti, a se potem voziš gor in dol na UZ? Kateri postopek sta izbrala, cena?

Hvala za informacije in pa seveda držim pesti.

Hej hej…

Na kratko:
1 postopek LJ – neuspešen, pridelala 8 celic,3 so ostale, 2 vstavili in 1 zamrznili
2 postopek Lj – neuspešen, vtasvili 1 zamrznjenca, 4 dni pred menstruacijo – itak se ni moglo “prijeti”
Razočaranje veliko, vem, da šele 1 postopek ampak glede na leta, je mal krize že…. 38 let.
06.11. sem poslala mail na Pronatal Repro, 28.11. sva bilana prvem sestanku. In 03.12. bi lahko bila šla v postopek že, samo je bil problem pri meni, ker nimam vse ok s hipofizo in sem potrebovala nov MR. Eto, tako sva 01.01.2018 prispela na kliniko in sva sedaj na Češkem.

02.01.2018 sva imela prvi posvet, prejela spodbude in se veselo pikava 🙂
Punkcija je pod narkozo
transfer je 5 dan
cena:
2800 € je paket, vsaj ta paket sva midva zbrala,
1000 € je spodbuda,
160 € krvni testi,
800 € stanovanje, sva naletela na super stanovanje, 6 minut hoje do klinike in ima parking (tukaj je zelo velik problem parking, tako da brez parkinga ne najet, če bosta šla)…
to je zaenkrat….
Sedaj sva skoz tukaj na Češkem, kar tudi priporočajo… Minimalno ostaneš 18 dni, seveda, če na punkciji najdejo kakšno celico…. kar je logično…. v nasprotnem primeru pa samo do punkcije, plus kakšen dan da prideš mal k sebi :)…

Če te še kaj zanima povej, če bom vedela bom z velikim veseljem povedala :), ker itak ni infomracij

Želim vama vso srečo.

Lahko samo vprašam, katere zdravila vse sta prejela oz. katere injekcije zdravila vzemaš do punkcije?

Gonal f, cetritide, pa stopka do sedaj….ko bo kaj drugače javim 😁. Ti si v Lj al Mb?

Ne odločila sva se, da grevo enako v Prago, ampak v kliniko Europa IVF International – v Sloveniji nepoznana.

Vendar imam po razgovoru zelo dober vtis, tako da upam, da bo tako tudi ostalo – predviden postopek v mesecu februarju.

Brave2017 – A že kaj novega? verjetno si mela že kak uz?

Jutri punkcija, tokrat pod narkozo :)….. Imam 10 celic… V lj jih je bilo 8…. Sporočim jutri ali v nedeljo kako pa kaj….

Brave2017,
Lahko vprašam kakšen paket sta vzela za 2800€? Midva se odločava za IVF in še iščeva ustrezno kliniko.

2800 ja…. z 2 zamrnjenima vaju bo prišlo 4.295€. Brez 3845 €

Kdaj pa planirata it?

Zbirava informacije in cene od raznih klinik. Iz vseh se mi še niso javili, tako da jih pomoje ne bom preveč upoštevala, ker nama je ažurnost kar pomembna…ne želim vedno čakati dolgo na odgovor, če bi jih nujno rabila. Naslednji mesec bi šla samoplačniško opraviti vse krvne izvide pa potem z marcem, ko bi se za eno kliniko odločila. Zaenkrat so mi tisti, ki so odpisali napisali, da lahko v roku 1 meseca dobim termin za prvo srečanje… Zakaj sta se vidva odločila za tujino in ne za Slovenijo? Se kljub samoplačniškemu čaka pri nas?

Hej hej,

Nama je ta klinika zeloooo hitro odpisala in nama rezervirala termin, mislim, da v roku 14 dni za prvo srečanje, ker sem sem bila na transferju pri nas 31.10.2017(potem še čakaš nekaj dni na rezultat in ko ni začneš brskat) in sva imela prvi sestanek že 28.11…

Midva sva se odločila za tujino zato, ker so dobri rezultati. V Sloveniji ne vem kakšni so samoplačniško…. Ti sporočim, kakšen bo najin rezultat, pa preden greš se lahko kje dobimo in se mal pogovoriva,…. če se odločita za to kliniko ti lahko povem še za super flat, kar ugodno…. javi….

Brave2017, kako kaže – upam da uspešno 🙂

Pri nama je prišlo sedaj do neke težave na kliniki in se odločam ali bi na hitro menjala na Pronatal ali bi vseeno ostala tam.

Za zamrznitev zarodkov sta dala 450,00 € – če prav razumem. Koliko zarodkov in slamic je to vsebovalo?
Bi se tudi priporočala za info o stanovanju oz. kje sta iskala možnosti?

Hvala…Lp

hEJ HEJ…. Meni je “domač” pokazal plus, čakam še krvnega…. ima malo rjave sluzi ven, sem bla že pri gin. je rekla, da se na UZ še itak ne more videt, ker je premalo…. Čakam krvnega, kot sem rekla, 06.02 imam naslednji termin pri gin. če bo vse ok na krvnem…

Zamrzovanje je 450 € ja, to sta 2 embriona… Meni sta od 8 celic ostali 2 in so obe vstavili… Tako da nisva na koncu plača zamrzovanja, ker jih ni blo…

To so težke odločitve, kje bo boljše kje bo slabše… nikol ne veš, kak čutiš, jaz sem čutla to tukaj…. ne vem, ta lastnik jih ima 6 klinik,… lahko bi bla šla v Prago…. pa sem čutla kliknit to v Českih Budejovicah… Ne znam povedat…

Stanovanje na AIRBNB 36€ na noč za oba… luksus… parking, lift(kar je zeloooo pomembmo), 5 minut hoje do klinike, terasa za kadilca, preko ceste bus, za v mesto, kateri je brezplačen….

Napiši mi mail, pa ti bom še kaj napisala bolj podrobno napisala 🙂

O super…držim pesti da uspe 🙂

Ja res je, odločitev za kliniko je kar težka. Midva se pač odločila za napačno, na dan menstruacije, ko bi nato morala pričeti s terapijo so mi odpovedali…rekli da zaradi pomankanja kadra…gripa… odlagajo najino zdravljenje na april…me je skoraj kap zadela

Tako da sem nato takoj kontaktirala Pronatal in dobila potrditev v roku ene ure, da lahko z isto terapijo pričnem pri nji…so res prijazni

Sva se pa odločila za Prago…sem spregledala, da sta bila vidva v Čeških Budejovicah…tako da hvala vseeno za nasvete za apartma, ampak ne pridejo v poštev 🙂

New Report

Close