Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF Maribor

IVF Maribor

Živjo punce,

po štirih neuspelih postopkih v LJ razmišljam, da bi šla poskusit srečo še v Maribor, vendar me malo skrbi, ker ne vem, kako bom zadevo usklajevala s službo. Prebrala sem že dosti tem, ampak jih je od teh precej starih, pa nisem našla vseh informacij, ki me zanimajo, zato se obračam na vas 🙂

Bi mi znala katera povedati karkoli od naslednjega?
1. Kakšne so trenutno čakalne dobe?
2. Kolikokrat približno je treba v kratkem postopku gor? Zagotovo za pogovor, prevzem zdravil, punkcijo in transfer, kako pa je z UZ?
3. Ob katerih urah se te stvari izvajajo? So kaj prilagodljivi?
4. Ali imate kakršnekoli izkušnje od pred kratkim? Še posebej me zanima za tiste, ki ste zamenjale različne klinike, v čem se razlikujejo? Je pri MB kaj posebnega?

Hvala!

Zivjo. Jaz sem bila samo v mb lahko recem da so zelo prijazni…dva postopka plus sedaj zamrzjencek in zal neuspelo. Podala se bom v tretjega. Prides na razgovor po tem jes tablete prides po enekcije in za tem imas uz…odvisno od protokola pria dalsem pikanju sem jih imela jaz na 2 do 3 dni ko je to to vzames stopko prides na punkcijo in pol na transfer…..
Kake so bile pri tebi zgodbe cez postopke? Pri meni v prvo kt poz ampak gv prazna. Drugi…m po desetih dneh transferja. Sedaj pa sem imela zamrzjencka in zacelo se je z roza izcefkom tri dni nazaj…v pondeljek mam kt ampak tako ni zgleda nic

Hvala Lina 🙂 a glede ure UZ mogoče veš?

Jaz sem bila do zdaj v 4 postopkih, od tega 2 brez oploditve, 1x nosečnost in potem splav, 2x pa se zarodek ni prijel (od tega 1x zamrznjen). Pred tem laparo, neprehodni jajcevodi, pa slabe celice produciram 🙁 Foliklov je vedno obilo in punkcije so groza, ampak noter je pa bolj žalostno …. Sicer sem tu čisto zadovoljna, ampak je tista misel – kaj če kje drugače delajo in bi mojemu telesu bolj ustrezalo? In malo razmišljam za naprej …

nova
Uredništvo priporoča

Ojoj…po imas tudi ti kar mucno zgodbico. Ja meni v mb vsakic menjajo terapijo…kolegica se je po 3 neuspelih postopkih iz lj prestavila v mb i ji je v drugo ratalo in so ji menjali terapije…punkcije v mb niso grozne si v nsrkozi. Uz so zjutraj od 9 ure pa do nekje 12…razmisli…javi se mi kaj. Jaz grem v januarja v tretji postopek

New Report

Close