Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Qfertil, Profertil ali FertilUp?

Qfertil, Profertil ali FertilUp?

Pozdravljene,
Zanima me, če ima katera izkušnje z prehranskim dopolnilom Qfertil.
Oba z možem sva jemala Profertil, vendar nama je malo predrag, tako da se odločava med Qfertilom in FertilUp-om. Po sestavi sodeč se nama zdi Qfertil zelo podoben Profertil-u, če ne še boljši, cenovno pa je v rangu FertilUp-a.

Zdravo! Midva s partnerjem nekaj več kot mesec dni jemljeva Qfertil. Zaenkrat zelo zadovoljna – nobenih stranskih učinkov. Sva se pa odločala med Profertilom in Qfertilom in sva se potem po priporočilu prijateljice odločila za slednjega. Se pa strinjam, Profertil je dražji, sestava je pa tu-tu. Glede na to, da sem gledala, da je Qfertil narejen v Sloveniji pa sploh ni debate.

Če še imate kakšno vprašanje vam bom z veseljem pomagala, če bom le vedela 🙂

Ali tale Qfertil ni vec v prodaji?

nova
Uredništvo priporoča

tuki ga maš http://www.qfertil.com

Ali ta dopolnila delujejo? Kdaj jih je primerno začeti jemati?

jaz sem brala zelo mešane izkušnje :-/

Ima katera izkušnje iz prve roke? Bi mi prav prišle… Hvala.

Mene tudi zanima, kako je s temi dopolnili. Pomagajo? Morata jemati oba, ali samo eden, odvisno od “problema”? Hvala.

Sem se pozanimala malo pri prijateljici, ki ima dva otroka in je imela na začetku težave. Pravi, da je fajn, da se malo popazi na stvari, če se planira naraščaj. Se pravi, malo popazi na prehrano, ki lahko zelo pomaga pri hormonskem ravnovesju, pomagajo pa tudi prehranska dopolnila. Če se pojavijo težave oz. nekaj časa ne pride do zanositve, lahko oba partnerja jemljeta dopolnila za plodnost, naj bi bila zelo učinkovita.. Zdaj moram še v research, katerega izbrati. Še vedno dobrodošli nasveti, katerega izbrati 🙂

Pozdravleni . Tudi jaz razmisljam o teh dodatkih in bom probala fertilup 3 mesece bomo pili oba septembra imam pa ivf bomo videli ce bo kaj spremembe

Vidim, da je kar nekaj teh dodatkov na trgu.. So ti priporočili fertilup? Ima katera druge tudi izkušnje in priporočila, katerega izbrati?

Hvala za tele informacije. Škodovati verjetno ne more, če gre za preverjena dopolnila… Bom tudi jaz malo razmislila in prebrskala, za katerega bi se bilo najbolje odločiti. Lp

Ja v glavnem gre za podobna dopolnila, tako da se je treba samo odločiti, ali pa povprašati za kakšno mnenje, priporočila.. jaz grem kmalu na pregled h ginekologinji pa jo bom malo povprašala.

Profertil je živilo za dietetsko uravnavanje motenj plodnosti, ima klinične študije na 800 pacientih in ga dobite v lekarnah. Vse ostalo pa so prehranska dopolnila, ja. Dobite jih kjerkoli na spletu in ni dokazil o delovanju. Tista, ki ima še čas, lahko eksperimentira s cenejšimi in nedokazanimi izdelki. Najbolje je res vprašati ginekologa ali farmacevta, če mislite resno.

Pazite ženske, kaj jemljete. Qfertil za ženske vsebuje zdravilno rastlino navadno konopljiko, ki je prepovedana sestavina prehranskih dopolnil, še najmanj takih, ki jih lahko uživa potencialno noseča ženska. Pri takih stvareh previdnost ni odveč in raje vprašajte koga, ki se s tem ukvarja.

Hvala obema, ravno takšne informacije potrebujem. Tega je kar nekaj na izbiro, zato vsaka izkušnja in nasvet prav prideta..

Itak, preden bom kaj začela jemat, grem na posvet pri ginekologinji, to le niso heci, treba je preverjene stvari jemati in uporabljati, da si po možnosti še dodatno ne škodujemo…

Da se jaz povem mojo izkusnjo s prehranskim dopolnilom fertilup. S partnerjem sva se odlocila za narascaj in nama kar ni in ni ratalo, zato sem se odlocila za fertilup. Kupila sem komplet 3 skatle za oba. In ze po enem mesecu jemanja kapsul sem zanosila 🤗 zdaj pa se ze cartamo s najinim sinekom 😍
Glede na to da so notri sami vitamini, ki pomagajo pri ovulaciji in spermijah, mislim da so nama vsaj malo pripomogli k zanositvi ce ne ki fejst 😊 tak da se splaca probat 🤗 (vsaj nama se je)
Ker sta mi ostala se dva paketa za oba spola jih prodam po nizji ceni ce katero zanima.

Jaz pa priporočam Vitabiotics Pregnacare conception zanjo in zanj. Kupi se jih na Amazon.co.uk. cena znaša okoli 8 funtov plus 5 funtov poštnine.
Sicer nimajo Q10, ampak mislim, da je 50mg v profertilu ne opraviči cene. Rajši se ga nabavi posebej, saj ga je potrebno jemati do 600mg dan, v obliki ubikvinola pa do 300 mg.

Pozdravljena, a se imate fertilup?

Hvala

New Report

Close