Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Bioenergetik Stanko Filipič

Bioenergetik Stanko Filipič

Pozdravljene,

ker že kar nekaj časa poskušam zanositi in ker sem slišala zelo velike pohvale glede bioenergetika Stanka Filipiča, me zanima če ima katera od vas kakšne izkušnje s tem gospodom?

Mene je sestra zvlekla k g. Veselku Tomiču in mi ni bilo žal. Ko mi je naredil na jajčnikih prvo terapijo me je bolelo in sem težko hodila, nato je bilo vsakič boljše. Tudi zdravnica ki mi je delala ivf je bila presenečena nad rezultatom. In tudi V prvo mi je z njegovo pomočjo uspelo in sem sedaj v 5mesecu. Deluje v Celju in je res dober. Še tale link: https://youtu.be/-Zfh7mtoBvI
Srečno

Pozdravljena.
Kar se tiče tvojega vprašanja oz izkušenj okrog zanositve in bioenergetika g. Stanka Filipiča ti lahko z veseljem potrdim uspešno zdravljenje neplodnosti s pomočjo bioenergetika Stanko Filipič. Nama je uspelo takoj po prvih terapijah, prej pa sva se mučila vsaj tri leta.
Kasneje nama je bioenergetik Stanko Filipič tudi napovedal da pričakujeva fantka, kar se je kasneje seveda potrdilo. Pogumno naprej.

nova
Uredništvo priporoča

Me veseli, da vama je uspelo in velika vzpodbuda, ker vidim, da vama je pomagal gospod Stanko. Pri meni zna biti težava večja, kajti pri mojih 41 letih in povišanem Fsh, sem verjetno težja naloga za g. Stanka. Verjamem pa, da bo napovedani fantek s strani g. Stanka, zelo v kratkem zares prišel oz.verjamem da je že na poti k nama. Ali sta vidva zanosila po naravni poti ali z IVF postopkom?

Tudi sama sem imela povisan fsh,najvisja vrednost je bila nad 40. Sla sem na hormonsko jogo,k Alenki Ajnik na dolgem mostu ter pila sem 1 mesec caje,ki sem jih dobila na drenovem gricu. Zanosila sem in imam doma 2letno puncko 🙂

M12345 poudravljena, jaz imam tudi povišan FSH 13,7..sem bila ze na ivf pa ni nic uspelo, pridelala samo 1 celico, kljub injekcijam. Zanima me ce lahko poves kako je bilo pri tebi? Ali si bila tudi na umetnih oploditvah, ali se je po tem ko si pila čaje in hodila na hormonsko jogo hormon fsh zmanjšal?
Jaz sedaj zaenkrat probam piti veliko tople vode, pijem ribje olje, kajti za ta hormon naj bi bilo najboljse uživati antioksidante, omega 3 (sem prebrala na internetu) seveda da najbrz dobro vpliva tudi se kaj drugega in zato me zanima ce si ti uživala samo to kar si napisala ali se kaj? In koliko časa si delala na tem da se ti je hormon zmanjšal,Hvala za odgovore, lp

Moja diagnoza je bila pri 31 letih predcasna menopavza. Prvic,ko sem preverila hormon fsh,je bila vrednost 17,1; amh pa manj kot 0,14. Imela sem 2x umetno oploditev,hormone nasopane do konca,vendar nisem pridelala niti ene celice. Sploh nisem prisla do punkcije. Moj ginekolog se sploh ni zelel vec ukvarjati z mano,ker sem bila brezupen primer,napotil me je na darovano spolno celico.
Ampak se nisem dala.
Na nekem hrvaskem forumu za neplodnost sem prebrala,da se 40 suhih fig namoci v 1l olivnega olja,to date v steklen kozarec in postavite na temo za 40 dni. Po 40 dneh vsako jutro pojeste eno figo. Ko zacnete jesti,takoj namocite drugo rundo,da ko prvo pojeste,imate takoj drugo. To naj bi znizevalo fsh. Pa ni tako ogabno kot je morda slisati.
Sla sem 4x k Alenki Ajnik na terapijo-cena 55eur,sla na delavnico hormonske joge in jo res pridno izvajala 3 mesece vsak dan zjutraj,na koncu se pa se sla na Drenov gric. Vedeti morate,da sem vmes izgubila ze menstruacijo, na UZ sploh ni bilo videti foliklov…
Zame je bilo lazje,ker sem imela doma ze enega 5 letnika,vendar je bila zelja po drugem tako mocna,da je ze bolelo. V porodnisnici so videli moje izvide in so bili preseneceni,da mi je uspelo zanositi in to po naravni poti. Ce vas se kaj zanima,z veseljem odgovorim. Imejte to v sebi,da NIKOLI ne obupate,ne glede na besede zdravnikov. Verjemite vase!!

V katerem koncu pa deluje bioenergetik stanko Filipič, sem iskala po internetu in ne najdem nobene njegove strani.

Kako pa izgleda terapija pri njem, in koliko je cena ene terapije?

Gledala sem tudi akupunkturo, kaj mislite da je bolje?

Ali ima katera kakšen dober kontakt za bioenergetika ali za akupunkturo iz Ljubljane ali oklice (lahko tudi Gorenjska)?

Ima mogoce katera kontakt od Stanka Filipica?

Ne vem, če še velja: 041 816 244. Veliko uspeha pri zdravljenju

Pozdravljena,

jaz imam precej podobno diagnozo kot ti, a mi lahko kaj več poveš o terapiji z g. Stankotom?
Hvala ti ful že vnaprej 🙂

Tudi mi imamo težave z izjemno nizkim Amh in visokim Fsh. Porabila sva vseh 6 poizkusov pri Rešu – neuspešno. Kličem že pol leta tega Stankota, vendar se ne javi, ali pa se javi pa reče pokličite, pa dobite drugič termin. Pišem sms-s, odgovori čakajte, termin dobite…od avgusta do konec novembra neuspešno. Ne bomo ga več klicali.

Zdravo, jas sn bla na njegovih terapijah in mi deluje prevarant, tarifa pa zelo visoka. Pomagalo pa nej. Izgleda da ima pubec samo dobro reklamo na interneti, dejansko pa šarlatan. Take je te moja izkušnja. Če pa je kirmu pomagal sem zanj zelo vesela.

Kar se mene tiče je gospod prevarant oziroma šarlatan, samo za denar mu gre, od zdravljenja pa nič.

Tale Stanko je en velik lopov kar se naše izkušnje tiče.

Samo v vednost, pravi bioenergetik ne sme sam od sebe računati nič, ne sme imeti cenika, vsak mu da koliko sam hoče… imam izkušnjo pred leti ko je bioenergetik zelo pomagal mojemu sinu in iz mojih rok ni vzel nič, sem mu dala sama v kuverti na mizo.

Smo bili tudi pri takih, kjer daš kolkor hočeš, pa tudi nisi nič pomagali. Kolegica je hodila k njemu, je rekel da je vse super, čez nekaj dni pa je odšla za vedno. Žalostno.

A bi mi prosim povedali za jaterega bioenergetika gre?

JJE277    za katerega bioenergetika gre? Potrebujem za svojega sina.

New Report

Close