Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Cakanje po ET

Cakanje po ET

Oi, kako ste prezivljale cas od ET do testa…kaksne simptome ste imele…

Joj, raje ne opazuj simptomov. Ti so v primeru uspešnega postopka in zanositve tako podobni predmenstrualnim, da se ti bo zmešalo. En dan boš mislila, da si noseča, drugi dan, da prihaja menstruacija. Morda so še najbolj “zanesljiv” simptom, pa še ta se ne pojavi pri vseh, polne in boleče prsi.

Poskusi ta čas preživeti čimbolj normalno in sproščujoče. Da predvsem se zaposli s čim drugim kot opazovanjem same sebe, ker potem boš videla pri sebi tudi že simptome, ki jih v resnici ni 🙂

Joj to je pa res, bolecine v trebuhu sem imela samo ta dan ko je bil transfer in potem nic vec, napihnjena sem, izcedkov pa se nimam, vem da je se zgodaj no prezgodaj😀 Je tretji dan po ET, ampak vseeno, psiha me bo pobrala😂

nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

Še ena ki čaka po ET-ju, sicer sem šele 3 dan
…znakov nobenih, nobenih krčev, nič bolečih in napetih prsi, tako da ne vem kaj naj si mislim…ali tej znaki pridejo kasneje glede na to da sem imela transfer 3 dan. Rey ne vem…

Znaki pridejo kasneje. Nekaj dni pred planirano menstruacijo. In so zelo, zelo podobni simptomom menstruacije. Tako da kar mirno. Pri tebi se zarodek še niti ni vgnezdil in nikakor ne moreš imet znakov nosečnosti.

No meni je danes 9 dan po ET, prenos je bil 5 dan, pa se vedno nimam simptomov, tak da res ne vem, mogoce bo mogoce pa ne..ne upam si delati testa doma, poskusila bom pocakati na krvnega, no ne vem ce bom uspela..lp in naj vam hitro minejo naslednji dnevi

En mali update:
11 dan mi se pojavil rjav izcedek in 12 dan je prisla M, od simptomov nisem imela nic, mogoce kaksen glavobol..in 11 dan je zacelo bolet tako kot pri M…test 12 dan, negativen..15 krvni tudi, no pokazal je vrednost 7..
2 meseca pavze pa greva po zamrznjencka..

Živjo punce, tudi jaz sem 5dan po et zaeenkrat imam samo večje in boleče prsi. Prve dva do tri dni me je še malo špikalo po trebuhu zdaj pa tudi to izginja. Sem pa danes dobila pošto da mi zarodkov niso zmrznili ker v šestih dneh niso zadosti zrasli?! Najbrš tudi ta zarodek ki so mi ga vstavili nima veliko možnosti a ne? :/

Prve dni te špika po trebuhu zaradi punkcije, tako da se sploh ne ukvarjaj s tem. 🙂 Jaz ob plusu na testu nisem imela popolnoma nobenih neobičajnih znakov, tako da se ne trpinči z analizo svojega telesa. Doživljaš celjenje po punkciji, hormonsko terapijo, psihični pritisk, pa še PMS zna udarit – imej to vse v mislih, ko iščeš potrditve, da kaj je ali ni.

Žalostno glede zamrznjenčkov 🙁 ampak to še nič ne pomeni za vstavljen zarodek, saj je v maternici načeloma zarodkom lepše kot v skrinji, pa še vstavijo ti vedno najboljše. Držim pesti, da se prvaki primejo 🙂

Maš prou…hvala za odgovor 🙂 pozitiva naprej 🙂

2. dan po transferju…jao bo dolgo tole čakanje. 😀

Evo 9dan po et…najprej rjav izcedek ki je biu čedalje bolj rdeč…M je prihitela 10dni prekmalu…v ponedeljek 9.10 moram dati kri pa ne vem a grem vseeno ali ne? Jutri bom klicala v ambulanto kaj in kdaj ponovno v akcijo 🙂

No pri meni je bilo skoraj enako, sem pac vprasala ali je potrebno dati kri, sestra mi je napisala da ce sem naredila kvaliteten test in je negativen pa ce sem 100% sigurna da nisem noseca da mi ni treba priti..no delala sem 3 testi in vsi so bili -…vseeno sem sla na krvni..beta je bila 7..tako da nic..
Zdravnico sem vprasala kdaj lahko grem spet ker imam zamrznjencke povedala mi je da pocakam se dva cikla..no ko sem sestre vprasala povedala je da mi ni treba cakati..da lahko z naslednjo M grem..zdaj pa se sama ne morem odlociti kako in kaj..

New Report

Close