Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost dr. Reš – ali se že ve kdaj bodo začli s postopki?

dr. Reš – ali se že ve kdaj bodo začli s postopki?

Živjo

naslednji teden imam pregled, čez 14 dni pa naj bi začela s postopkom. Zanima me, če je bila katera pred kratkim na pregledu in so ji mogoče že povedali, kdaj naj bi spet začeli s postopki. Že dopust poleti sva si organizirala tako, da bi šla lahko v postopek avgusta pa potem ni bilo nič iz tega. Bi rada kaj več vedela, da si lahko september še kakšen dopust pišem, v kolikor še ne bodo delali postopkov.

Če katera kaj ve, naj prosim napiše.

Srečno vsem

Meni je v ponedeljek rekla dr., da naj bi začeli s septembrom. Ker naj bi svoj postopek začela sredi septembra, sem tudi precej na trnih glede tega. Čakajo papirje že dalj časa in upajo da jih dobijo…

Midva sva bila na posvetu v sredini avgusta, vendar dr. Reš še ni vedel, kdaj bodo začeli s postopki. Manjkale naj bi jim še aparature za zamrzovanje.

nova
Uredništvo priporoča

če sem prav razumela dr. Reša, imajo naslednji teden nek pregled, potem pa morajo počakati še papirje. Še ene 14 dni verjetno ne bo nič. Jaz sedaj računam na oktober, pa še to ni mogel reči, da bo sigurno.

lp vsem

Drage sotrpinke 🙂
Pravkar sem govorila z sestro v ambulanti in s septembrom ne bo nič, celo za oktober mi ni mogla nič garantirati…Sem pa pošteno jezna in razočarana, ker sem bla res pripravljena na nov boj, nov postopek, novo mučenje 🙂 Tiste, ki ste to dale skozi me razumete 🙂 Ampak, če je želja dovolj močna se potrpi, kajne? 😉
Da povem še malo moje zgodbe…v maju sva bila na posvetu pri Rešu, pa mi je dal Aglurab tablete in smo se zmenili, da če dobim menstruacijo dovolj zgodaj junija lahko začnemo takrat s 3. postopkom, kot nalašč je zamujala ravno dva dneva, pa ga pokličem in izračuna, da nikakor ne bo šlo skozi, ker imajo nek seminar in jih konec junija ni, potem, pa so do avgusta na dopustu…in je rekel se vidimo avgusta…ja ok, torej si morava premaknit dopust na julij…in ja, lih zadnji dan dopusta dobim menstruacijo (2.8.) pa se midva kr odpraviva naslednji dan ob 4h k Rešu…prideva pred ambulanto in dobiva Reša ob 5h kako kosi travo :O Pa nama pravi, da po kaj sva pa midva prišla, da punkcij ne začnejo pred septembrom…oh ja, vse mi je padlo dol…in danes spet…ne vem, ampak ne zdi se mi prav, da se tako igrajo z nami, čas pa teče in teče…Sploh, pa ne vem, v čem je problem, če so do sedaj delali v Postojni, kaj ne bi lahko tudi ta čas, ko urejajo papirje za LJ?? 🙂
Sta, pa za mano dva postopka, prvi je bil IVF, drugi pa kombinacija IVF in ICSI, imela naj bi slabe jajčne celice, vse ostalo je ok, imam redne meastruacije, pri histeroskpiji in laparoskopiji je blo tudi vse ok, hormoni so vredu, na hormonsko spodujanje odreagiram tudi zelo vredu, obakrat zelo veliko foliklov partner je pa tudi še predober, je reku Reš 😉 Se pa trudiva že 4 leta in želja je vedno večja, zato me take zadeve samo še bolj potrejo in vzamejo voljo…
Lp, Nastja

Zivjo,
Kolikor vem ni problem pri dr. Resu, oni so mislili, da bodo ze lansko leto poleti vse iz Postojne preselili. Problem je ministrstvo. Ze nekaj casa nazaj nama je dr. Res rekel, da jih moti koliko imajo parkirisc, pa da vsakic se kaj najdejo. Jaz res upam, da bodo oktobra zaceli.

Lp

Pozdravljeni,

Miša30, jaz sem tudi glihkar z zelo prijazno sestro v ambulanti govorila in mi je dala drugačne informacije kot tebi. Rekla mi je, da imajo 5. in 8.9. komisijo, ki mora dati zeleno luc. Ker bi sama morala zaceti s postopkom enkrat proti koncu septembra, sem jo vprasala, ce mislijo, da bo takrat ze urejeno in je rekla, da misli, ja. Tako, da sem bila malo pomirjena. Ze tako je mucno cakanje, da pa se sploh ne ves, do kdaj, pa je res zoprno.

Drzim pesti, da gremo vse cimprej skozi to, s pozitivnim zakljuckom.

Živjo punce,

jaz bi prosila, če pod to temo tista, ki bo začela s postopkom pri dr. Rešu v septembru, to napiše. Mislim, da bomo tiste, ki čakamo na postopek, veliko bolj mirne. Ali pa, če bo katera imela kakršno koli drugo informacijo s pričetkom postopkom. Bi lepo prosila.

Srečno vsem
lp

Nestrpna22, ja jaz sem šele proti koncu septembra na vrsti, enkrat okrog 24. imam za dobit M in pol naj bi zacela s spikanjem. Zdaj se oklepam tega, kar mi je vceraj rekla sestra, da misli, da bodo konec septembra zaceli s postopki. Vsekakor javim, ko se bo kaj zacelo dogajati.
Srecno!

Jaz naj bi začela z injekcijami okoli 15.9. – seveda javim, če karkoli izvem.

Držim pesti za vse vas, ki vam lahko uspe ujeti še september 🙂 Jaz sem dobila M včeraj, tako, da ne pridem na ta vlak 🙂 Ampak me je prestrašila sestra v ambulanti, ker je rekla, da upa, da oktobra bo vse urejeno, ni pa nujno….da imajo povsem zvezane roke in lahko samo čakajo.

Punce živjo:)
Tudi jaz pri njemu naročena konec septembra za 3.postopek..,tako,da se vam pridružujem.
Upam,da se nam bo ciklus ujel z njegovim začetkom dela,če ne pa kasneje..ŠKODAAA..
Jest sem že popolnoma nestrpna.Od konec Julija že čakam September:):)
No sej..bo..
Želim vam vsem en lep SONČEN ZAČETEK SEPTEMBRA..

Zdravo 🙂
Tudi jaz sem bila pri dr. Rešu 28.8., menstruacijo sem pričakovala okoli 1.9., in smo se dogovorili, da si do 6.9. si vstavljam estimo, da vse skupaj malo zamaknemo in da potem gremo v nov postopek. Tak da upam da bo šlo tako,bom pa za vsak slučaj prej poklicala, da se ne bi zastojn vozila v Ljubljano.

Daisy_M, jaz sem bila na pregledu pri dr. Reševi 29.8., M naj bi dobila 4.9. in je rekla, da še ne bodo začeli, ker imajo ta dan nek pregled laboratorija in da morajo potem še počakati poročilo. Prosim sporoči, kaj boš izvedela.
lp

A ima katera kakšne nove info? Jaz zelo kmalu pričakujem M in sem kar malo živčna ali bo šlo čez ta mesec ali ne.

Roza7 predlagam, da kar poklices v ambulanto in povprasas. Meni so vedno prijazno odgovorili na vsa vprasanja. Pa sporoci, ce izves kaj novega ;-).

Srecno!

Punce 🙂 Super novica! Od danes naprej delajo postopke s polno paro!!!! Imajo KONČNO podpisane papirje, tako da zdaj pa AKCIJA!!!

Juhuhuhuhu SKAČEM DO STROPAAAA!!!! 🙂

Jaz pa zacnem 18.9. takrat grem po njih 🙂

Jupi!!!!! Pri meni se že nekaj dogaja – nek izcedek, tako da po moje v ponedeljek krenem 🙂

Jupiiii! Punce, srecno! Porocajte, kako je slo 😉

New Report

Close