Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Rjav izcedek, blaga menstruacija, test nosečnosti

Rjav izcedek, blaga menstruacija, test nosečnosti

Pozdravljeni,

po jemanju tablet Dabroston (od 16-25.d.m.c.). Sem cca. 2 dni pozneje opazila rjav izcedek iz nožnice in imela sem pekoč občutek po uriniranju, umivanju,… vse do 2. Dneva menstruacije (torej 5 dni). Menstruacija je pa zelo zelo blaga, sedaj sem 4. dan in je skoraj ni več. (Ponavadi sem imela 7dni, je pa res da zaradi PCO nisem dobila menstruacije ze 2 leti sama od sebe, ampak vedno s tabletami).
Sedaj bi zaradi uz v amb. za neplodnost morala začeti jemati Clomid.
Zanima me ali bi lahko bila noseča, ali lahko naredim test med menstruacijo?
Kako je z jemanjem tablet Clomid, če sem slučajno noseča?

Lp

Ojla 🙂

Med menstruacijo lahko narediš test nosečnosti in če je pozitiven, pojdi h G, da izključi izvenmaternično nosečnost. Clomida v tem primeru ne jemat.
Jaz sem junija lani že med jemanjem dabrostona (11.dan po ovulaciji) dobila menstruacijo, zato sem dabroston prekinila. Krvavela sem 8 dni močno kot ponavadi prvi dan in ker se M ni končevala, sem naredila test in je bil pozitiven. Na koncu je šlo za izvenmaternično nosečnost :-/

V primeru, da je test nosečnosti negativen, pa je najverjetneje šibkejša krvavitev posledica Dabrostona – tudi jaz kadar jemljem progesteron v prejšnjem ciklu imam krajše in šibkejše menstruacije, pa včasih tudi izcedek pred M.

Srečno in upam, da je bolj zadnji scenarij v igri.

Hvala za pomoč 🙂 upam da bo + in bo vse vredu 🙂

New Report

Close