Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Možnosti zanositve brez izliva

Možnosti zanositve brez izliva

Pozdravljeni!
Upam da tema spada v ta forum.
Rada bi opisala najino situacijo, kaksen problem imava in me zanima kaksne so najine moznosti?
S partnerjem sva stara oba 35 let. Ze dobro leto in pol si zeliva drugega otroka, vendar slabo kaze.
Najin problem je ta, da partner nima izliva (posledica tablet ki jih mora redno jemati).
Prvi otrok je ratal po samem cudezu! Partner je ravno menjal tablete, zaradi katerih je ocitno lahko imel izliv, enkrat samkrat in takrat sem zanosila in potem rodila zdravega otroka.
Vendar je moral spet zaceti jemati stare tablete (ni dobro prenasal novih) in smo spet tam kjer smo ze vec let. Takrat ko sem zanosila je partner dozivel edini izliv v dobrih 5 letih! Da bi prenehal s tableti ni mogoce, saj ne zmore funkcionirati brez, menjava se tudi ne izide, saj pomagajo samo te.
Ali sploh imava kaksno moznost da dobiva otroka? Kaksno drugacno, res je malo nenavaden problem, res me zanima ali je kaksna druga pot, ali naj preprosto pozabiva in sva srecna, da imava vsaj enega?

Hvala za odgovor!

Ali ima predsemensko tekočino? Kolegica je zanosila preko nje, pred izlivom sta dala gor kondom. Ni bila ravno učinkovita kontracepcijska metoda 🙂

New Report

Close