Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Dr. Reš – od posveta do postopka

Dr. Reš – od posveta do postopka

Spoštovani,
zanimajo me izkusnje pacientk dr. Reša. V ponedeljek greva s partnerjem na prvi posvet. Opravila sem ze laparoskopijo, pregled hormonov, moz spermiogram… Zanima me, kako ta prvi posvet izgleda. Je samo pogovor ali tudi ze kaksni pregledi (kri za SPB, spermiogram itd.) Predvsem me pa zanima, kdaj se zacnejo potem stvari dejansko dogajati, v kolikem casu od prvega posveta lahko pricakujem zacetek postopka. Hvala za info.

Pozdravljene

Da ne odpiram nove teme, mene zanima enako za postopek v Mariboru. Naročena sva na posvet – kaj se dogaja na tem prvem posvetu, kako dolgo traja in kako gre potem postopek naprej?
Pri laparo za odstranitev ciste so mi ugotovili tudi neprehodnost obeh jajcevodov. Se ta neprehodnost kaj skuša popraviti?? Meni je ginekologinja rekla, da sta oba neprehodna za modrilo, da so tudi pod pritiskom spuščali tekočino in da nič ni šlo; na moje vprašanje ali so kaj skušali “popraviti” je rekla da ne, da so jajcevodi sicer nespremenjeni, da ni kaj delati, da so pač neprehodni.
Vidim da nekatere pišete, da so vam te zadeve na jajcevodih sanirali.

Jaz sem pri dr. Resu.. Prvi posvet pogleda tebe in tudi partnerja.. Spermiogram..pogleda moda.. Potem možno da sledi klomifen ali pa takoj ivf.. Odvisno.. Sedaj cez poletje verjetno ne bo ivf..ker ima en kongres in nato julija dopust.. Tako da za ivf bi prišla na vrsto avgusta..
Gre pa zelo hitro.. Vsaj pri meni je šlo..
Lp in srečno

New Report

Close