Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Prodam clomid in fertilup za ženske

Prodam clomid in fertilup za ženske

Prodam tablete clomid 30 tablet rok uporabe 9.2018
ter fertilup za ženske v škatljici 50 tablet manjka jih 10.

Prodam tablete clomid 30 tablet rok uporabe 9.2018 cena 20 + ptt
ter fertilup za ženske v škatljici 50 tablet manjka jih 10, cena 15+ptt. Vec na zs

Pozdravljena,
zanima me ce se prodajas tabl.Clomid?

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem koliko je pametna prodaja Clomida, kot tudi jemanje na svojo roko. To zdravilo namreč mora predpisati zdravnik. Kdor ima urejeno obvezno in dodatno zavarovanje ga lahko dobi zastojn na recept. Lp

Še katera mogoče prodaja klomifen?

Jaz se ga imela pa sem ga vrgla stran. Meni je Comid naredil celo štalo in to samo polovicka. Tisti mesec se je namesto folikla naredila cista, zdaj imam pa ze par ciklusov fuuul dolgih. Prej ciklus vedno na 26 dni, zdaj na 35. Pa se noro velik mozoljev se je sprozilo in se jih se zmeraj ne morem znebiti.

Vem da ni odgovor na vorasanje, vendar premisli ce si res zelis tablete jemati na lastno pest.

Clomid mora predpisati zdravnik, zato odsvetujem prodajanje prek spleta. Še posebej pa ne jemati tabletov, ki jih dobite od neznancev na spletu. Če vam jih noče predpisati zdravnik, zamenjajte zdravnika ali pa se vprašajte zakaj jih ne dobite. Meni so povzročili hude stranske učinke in sem jih zato nehala jemati in prešaltala na fertility+

Imaš popolnoma prav – nikoli ne kupovati zdravil na recept na “črnem trgu”. s fertility+ pa sem imela tudi jaz samo dobre izkušnje

Imaš popolnoma prav – nikoli ne kupovati zdravil na recept na “črnem trgu”. s fertility+ pa sem imela tudi jaz samo dobre izkušnje
[/quote]

Podpisujem!! Tudi moj glas imajo njihova prehranska dopolnila.

Podpisujem!! Tudi moj glas imajo njihova prehranska dopolnila.
[/quote]

Jst tudi vsem priporočam fertility plus in zarad stranskih učinkov vseh stvari ki sem jih dobila predpisane že skor ne verjamem več medicini…..

Jst tudi vsem priporočam fertility plus in zarad stranskih učinkov vseh stvari ki sem jih dobila predpisane že skor ne verjamem več medicini…..
[/quote]

hmmm prvič slišim za ta fertility plus ampak je očitno zelo priljubljen med vami. Ga bom morala naročiti, da vidim, za kaj gre

Odgovor na objavo uporabnika
Tinika13, 16.08.2020 ob 21:30

Še katera mogoče prodaja klomifen?

POzdravljeni,

A moguce kdo prodaja Clomid 50mg?

Pozdravljene,

še katera mogoče prodaja Clomid?

Zivijo, mogoce katera prodaja kaksen fertilityup ali kaj podobnega?

New Report

Close