Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Ursula res muravec ultrazvok

Ursula res muravec ultrazvok

Pozdravljene !
Zacenjam postopek IVF pri Dr.Ursuli Res Muravec pa me zanima ce je se katera pri njej in kdaj dela ultrazvoke? Njen oce menda dela zjutraj med 5in 6 uro, za njo ne najdem podatkov.
Hvala!

Ponavadi začenja okoli 7:30, 7:45.

Hvala ti!
A si tudi ti pri njej? Si zadovoljna? Prosim napisi mi kakrsnokoli informacijo, sem prav nova v tem.
Hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Ja, tudi. Meni je ona zelo v redu, vedno si vzame čas in razloži, kar jo sprašujem, ne glede na to, kako neumno vprašanje imam 🙂 tudi ful so vedno na voljo tudi izven delovnega časa. Edino kar je, se ponavadi precej čaka, tako da če se ti zjutraj mudi, pridi čimprej, popoldne je pa bolj odvisno od sreče.

Si bila pri njej tudi na punkciji?-kako je slo?
Midva zacneva takoj po praznikih prvi IVF.. Na ultrazvok se gre individualno ali je kot v Lj-serijsko, pouhna cakalnica,? Je za ultrazvok priporocljiva prisotnost partnerja ali vecinoma grejo punce same?

Na punkciji sem bila 2x pri dr. Rešu in 1x pri dr. Lomšek, oba sta bila zelo strokovna, prijazna itd., ampak punkcija je pač zelo neprijetna in tu ni kaj 🙁 za UZ zjutraj je polna čakalnica oziroma odvisno od količine parov. Pari hodijo ponavadi skupaj, jaz sem mojega imela vedno zraven za čisto vsako stvar, ti tudi tam spodbujajo, da sta oba vpletena 🙂 srečno!

Hvala za vse, srecno tudi tebi!

New Report

Close