Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Kljub kvalitetnim zarodkom ne uspe

Kljub kvalitetnim zarodkom ne uspe

Pozdravljene sotrpinke 🙂
Kljub zelo kvalitetnim zarodkom umetna oploditev ne uspe 🙁 Ima še katera takšne izkušnje?

Ojla

Nepremagljiva, sva ze dve..
Tudi meni do sedaj se ni uspelo. Imam pa jutri krvnega in upam na najboljse:)
Prvic od kar se trudiva, bom prisla do krvnega..
Kako pa je pri tebi?

jaz sem danes 11 dan po prenosu dveh zamrznjenčkov. Zjutraj je bil test negativen tako da bo treba ponoviti vajo…
Držim pesti da ti uspe 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ne obupaj prehitro..kaj pa, ce ti bo krvni pokazal pozitivno?
Imas kaksne znake, da ni to to? Si dobila ta rdeco?

Nič krvavitve.. Ne verjamem več v čudeže… :/
Koliko postopkov že imaš za sabo?

Te razumem..sama sem ze cisto obupala, rekla da se vec ne grem, a potem vseeno zberem moc in pogum in se bojujem dalje.

To je zdaj moj tretji ivf.
Pa ti?

Pri meni tudi tako..
1x ivf v slo z dvema zarodkoma slabe kvalitete .. brez zamrznjenčkov
1x ivf v Pragi. 1 vstavljen- negativen rezultat… Ampak imeli smo še 10 zamrznjenčkov. Sedaj sem porabila dva.. Se pa tolažim s tem da jih imam še 8 😀
Kako se ti počutiš? Doma si delala test?

O, lepo da mas toliko zamrznjenckov:)
Pocutim se ok. Nic me ne spika, prsi me ne bolijo tak, da ne vem..upam na najboljse.

Mika me, da bi naredla test, ampak se bojim ponovnega razocaranja. Jaz zamrznjenckov vec nimam..ce se zdaj ne prime, bova imela premor..

Jaz se vedno upam, da ti krvni pokaze pozitivno:)

Saj ti bo uspelo. Bom držala pesti.
Eh mislim da je malo primerov da bi bil 11 dan negativen potem pa krvni pozitiven… takon da sploh nimam upanja..
Koliko si pa stara ce smem vprasat? 🙂

Misli pozitivno:)
Hvala, da bos drzala pesti. Tudi jaz bom mislila nate. Kdaj imas krvnega?

Letos bom 30.
Pa ti, ce ni skrivnost?
Na kateri kliniki pa si?

Saj ti bo uspelo. Bom držala pesti.
Eh mislim da je malo primerov da bi bil 11 dan negativen potem pa krvni pozitiven… takon da sploh nimam upanja..
Koliko si pa stara ce smem vprasat? 🙂

26 sem 🙂
Europe IVF

Krvni v petek 🙂

Torej nisi v Sloveniji? Zivis tam ali kako? Oprosti moji radovednosti:)

Ne živim v Slo. V Pragi pa tudi ne 🙂

Jagoda81 je test pozitiven ?? 🙂

Test je bil pozitiven:):)

Drzim pesti tudi zate:)

Čestitaaaaam 🙂

pozdravljene 🙂
najprej Jagoda čestitam 🙂
sem nova tukaj, javljam se po 1. neuspešnem icsi postopku. Sem pa imela 16 pridobljenih celic, 10 se jih je potem oplodilo.
en zarodek so mi vstavili 3.dan po punkciji,
6 pa imava zamrznjenčkov. Veliko sem pričakovala, vrjetno preveč. Sploh ker mi je že moja zdr.v Leonišču rekla da bom na icsi zanosila kot ”keks”, pa da sem mlada,potem sem zelo lepo odreagirala na puregon, folikli so zelo lepo rastli, na punkciji so rekli da sem ”bogata”…ampak potem vidiš da nazadnje to ne šteje veliko saj vgnezditve ni bilo.Kljub lepim zarodkom…

Nepremagljiva, kako je? Si delala test?

Ninik, hvala:)
Vidim, da imas za sabo prvi postopek. Kako ste se odlocili pa za naprej? Takoj po zamrznjencke?

New Report

Close