Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf april 2017

ivf april 2017

Zdravo,

ali je tu katera, ki je bila v aprilu v postopku? sama sem imela et 10.04., test je predviden za 25.04.2017, če ne bo predčasne menstruacije oz. njenih znakov (glede na to, da sem na Utrogestanu)..

Veeeva,
srečno!

Vso srečo, žal ti ne morem odgovoriti, ker sem komaj sedaj na injekcijah in bi bila vesela, če bi se nam še katera pridružila v klepetu.

nova
Uredništvo priporoča

Ojla
Jaz imam test 25.4.2017 v Mb. Tudi cakam in upam, da bo:):)

Živjo.
Jaz sem imela 13.4 prenos dveh zamrznjenčkov.. Danes zjutraj naredila test in je žal negativen.. 🙁 Krvni test imam sicer v petek ampak mislim, da nima smisla 🙁
Kljub zelo kvalitetnim zarodkom ne uspe…

Zdravo punce, moram povedati, da sem bila včeraj na krvnem testu prijetno presenečena, saj je bil pozitiven! Sedaj pa upam, da se bo pikica obdržala do 10.05., ko imam prvi UZ..

Veeeva čestitke. si prej doma tudi test delala? 🙂

Ne, nisem. Sem sicer razmišljala o tem v soboto (12. dan), ampak sem zamudila lekarno, v ponedeljek je bilo pa že brez veze, ker sem imela krvnega v torek..

Aja, Nepremagljiva, mislim, da če ne krvaviš, vsekakor pojdi na krvnega, ker si verjetno samo prekmalu delala test..

Upam da sem ga res prekmalu delala 🙂
Niti pikice od krvavitve. Jutri je 14.dan ampak na krvnega grem v petek preverit če se čudeži dogajajo 🙂

Nepremagljiva, kako je bilo danes na krvnem?

Pozno sem bila na vrsti tako da bom imela rezultat sele v torek 🙁
Bodo živčki še malo delali…
Ampak vseeno mislim da ni upanja.. ceprav nimam krvavitve ker jo vsa ta zdravila zavirajo…
Sem pa vesela zate da ti je uspelo 🙂

New Report

Close