Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Neuspela vgnezditev

Neuspela vgnezditev

Pozdravljeni, Gospod doktor Pušenjak

Sem 35 letna zenska, ki mi nikakor ne uspe, da bi se vgnezdil zarodek. Zanosim lahko, pa tudi sem bila na umetni oploditvi, ki je bila na zalost dvakrat neuspešna. V ambulanti za neplodnost v mb so mi naredili vse preiskave, ki se delajo za ponavljajoče splave, oz. za neplodnost. Izvidi so bili vsi vredu in niso najdli razloga zakaj se to dogaja, prav tako je tudi partner dal vse preiskave skozi. Ko sem jim omenila za preiskavo za celice ubijalke, so mi rekli, da oni to ne smatrajo za moj razlog in ga ne delajo niti v Sloveniji. Sem zelo zaskrbljena in zalostna, ker se nikamor ne obrne in ne vem kaj naj naredim. Ne morem samo čakat, ker vem, da je nekje problem, če se mi enake stvari ponavljajo, ko bi se moglo vgnezdit pride do menstruacije… ne vem kam se naj obrnem, PROSIM vas, da mi kaj svetujete , kake preiskave se so za naredit? Slisala sem, da se v Zagrebu delajo preiskave za celice ubijalke, prosim, če kaj veste o tem, mi prosim napišite, na koga se naj obrnem.

ZELO BOM VESELA VSAKEGA ODGOVORA, HVALA….

Dr. Pušenjaku piši na ABC ginekologije in porodništva, tu je forum za izmenjavo mnenj tistih, ki ne morejo zanositi, ne strokovni forum. Srečno

Hvala za pojasnilo, sem nova tu zgoraj in se se ne znajdem…

nova
Uredništvo priporoča

Hej brigita. Cisto na kratko. Ali imas slucajno krvno skupino ki je negativna?

Ne, imam 0 plus….

Pozdravljene,
Jaz imam tudi problem vgnezditve. V 6-ih ICSI postopkih so mi vstavili že 16 zarodkov, večkrat tudi zelo lepih. NIkoli ni prišlo do vgnezditve. Veliko preiskav sem že opravila, sedaj zbiram moči za 7. postopek in menjavo klinike. Imam pa B- krvno skupino. Matura, kakšno preiskavo si imela v mislih za nas z negativno krvo skupino? Sama tudi počasi že obupujem ker mi ne znajo pojasniti kje je problem… najprej sva mislila, da je problem možev slab spermiogram, vendar z ICSI metodo je bilo to rešeno. Očitno je problem pri meni…

New Report

Close