Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Vprašanje

Vprašanje

Rada bi vas vprašala sem pacientka pri ginekologinji Vrtačnik Bokal. Lansko leto me je napotila moja osebna ginekologinja da morem it k njej,da bi sprožila postopek oploditve ,ker nemorem zanositi in 1 mi je plod umrl .Sem pa že škoti 2 leti pri njej a se nič ne premakne 4sem bila pri njej in to je vse pa še moreš čakat pol leta da prideš sploh do nje.Nemorem več čakat,ker že preveč čakam in sem obupala.Rada bi vas vprašala če je gd mel podobne iskušnje ,a je sploh smisel tam ustrajat,kaka je ona,ker jo še nisem najbilje spoznala,če ve gdo kje bi prej prišla na vrsto,če je sploh kaka druga ginekokoginja bol prijazna v Ljubljani,če lahko greš kaki drugi če nisi zadovoljen ,kako mnenje imate o njej.Hvala za informacije in odgovor ter lep prisrčen pozdrav. Neisa

Jaz sem prišla k dr. Bokalovi lansko leto decembra, pa čakam na naslednji pregled, ki ga bom imela naslednji mesec. V tem času pa sem že bila že na histeroskopiji in laproskopiji, tudi partner je že bil obravnaven.

A si res od decembra, ko si bila prvič pri tej zdravnici prišla na vrsto tako za laparoskopijp kot histeroskopija? A je bila histeroskopija za zdržat?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, prvi pregled sem imela v začetku decembra, še v istem tednu sem že imela UZ- k njen sem bila napotena z zavenjem, da imam pregrado.
Histeroskopijo in laproskopijo sem imela narejeno skupaj, pod narkozo. Res je bilo hitro. Če bi želela, bi se lahko bila na vrsti za operacijo že januarja, samo sem še malo počakala in sem jo imela v začetku marca.

New Report

Close