Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Neuspešen ICSI

Neuspešen ICSI

Pozdravljeni!

Za mano je pravkar prvi neuspešen ICSI, imela sem 5 oplojenih celic, tudi štirih celic ni bilo moč zamrzniti. Mogoče veste, v čem je vzrok, da zamrznitev ni uspela, rečeno mi je bilo, da so celice lepe. Kdaj grem lahko v nov postopek?

Hvala za odgovor!


Živijo lepnida1956 po neuspešnem postopku je potrebno počakati vssj tri mesece, verjetno si se že prijavils v leonišče in si dobila termin pri svojem dr. Ki te vodi skozi pistopek, saj ti bo ponovno izdal napotnico s katero se boš lahko prijavila v novi postopek.
Zakaj se zarodkov ni dalo zamrzniti, žal ne bi vedela.
Veliko sreče pri novem postopku.

Tudi za mano prvi neuspešen icsi.. Sem pri dr. Rešu.. Imela sem samo 3 celice ena se je opodila.. Sedaj do naslednjega postopka je potrebno pocakati 3 mesece ali 3 cikluse? Rada bi čimprej postala mamica..ampak itak ne morem prehitevati.. Upam da u drugo uspe.. Srečno

nova
Uredništvo priporoča

Tudi za mano prvi neuspešen icsi.. Sem pri dr. Rešu.. Imela sem samo 3 celice ena se je opodila.. Sedaj do naslednjega postopka je potrebno pocakati 3 mesece ali 3 cikluse? Rada bi čimprej postala mamica..ampak itak ne morem prehitevati.. Upam da u drugo uspe.. Srečno

Andreja1984, ali si že dobila M navkljub jemanju Estime ali pa veš to na osnovi testa?
Mislim, da lahko greš v nov postopek šele s 3. menstruacijo, da se ti stvari medtem umirijo…
Lp

New Report

Close