Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

Histeroskopija brez narkoze ali z _ NASVET?

Default avatar

11111hgf

Pozdravljene, lepo prosim, če bi katera opisala svojo izkušnjo z histeroskopijo z odstranitvijo polipov. Ta poseg me čaka, zato lepo prosim za vaše izkušnje, ali naj iščem in vztrajam pri narkozi v Sem em bolj občutljiva. Čakalne vrste pri tistih, kjer je možna narkoza, so neprimerljivo daljše. e. Prosim sim za nasvete. Hvala. Lp
Default avatar

fs223p164j

Pozdravljena,

oglašam se malo pozno in upam, da je histeroskopija že za vami in da ni bilo preveč boleče. Naj vam povem, da sem jo sama imela dvakrat v kratkem (oktobra 2016 in februarja 2017). Ne bom rekla, da ne boli, ampak je za zdržati, ni tako hudo, tako, da če je še niste imela, kar pogumno.
Default avatar

tralalahopsasa2

Pozdravljeni!
Meni so rekli, da mi lahko odstranijo brez narkoze, pa me zanima kako to zgleda? Namreč, sem precej občutljiva, ne zaupam najbolj ljudem, zdravnikom in me je grozno strah operacije. Bi lahko katera povedala kako zgleda to brez narkoze, kako dolgo traja, kakšne so kaj bolečine, posledice...?
Default avatar

serena1

Jaz sem imela histeroskopijo kar 3x in vsakič sem bila pod splošno narkozo. Kje je pa ne dajejo?
Default avatar

jadore

V Mariboru nedajo narkoze.