Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF NOVEMBER 2016

IVF NOVEMBER 2016

Pozdravljene
2.11 sem imela transfer na Gk in me zanima ali je tukaj katera ki prevtako čaka na rezultate?

Pozdravljena Lola2011!

Super, da si odprla novo temo! Ja, jaz sem imela 3.11 ET in nestrpno odstevam dneve..kako si ti? Kaksni znaki?

Srecno in naj nam cimmprej mine!

Hej BlueBlue
znaki….boli me križ, boleče prsi, napihnjen trebuh, pogosto lulanje in občasne bolečine v spodnjem delu trebuha. Tole je moj 1 postopek in ne vem ali so to ok znaki ali ne….no še 1 teden. Tole čakanje ptav ubija. Pa ti kaki poseni znaki?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam povecane prsi, bolijo ravno ne, jih pa komaj spravim v modrcek..vceraj me je rahlo spikalo v trebuhu kot pred M, danes pa nic vec..je pa tudi moj 1 postopek tako da sva na istem 🙂 krvnega imam 18ga..ampak mislim da bom prej naredila test ker sem res zelo neucakana..danes sem ravno dobila posto, da zal nimam zamrznjencka, tako da sem kar malo slabe volje ampak bo ze 🙂

Kdaj imas pa ti krvnega..super, da sva takole blizu z datumi da se lahko malo spremljava pa nam bo tudi prej minilo 🙂

Jaz imam krvnega 17. samo ne vem ali bom zdržala do takrat…po mojem bom preje delala test.
Joj škoda da nimaš zmrznčlov. No tudi jaz sem danes dobila pošto in na moje totalno začudenje imam 1 zmrznjenčka. Jupiii.
Jaz sem imela 5 celic od tega so se 3 oplodile. Za 2 sva se odločila za transfer in 1 naju čaka zmrznjenček.. pa pri vama?
Kdaj misliš da test pokaže resnično dtanje po vseh teh hormonih?
Drži se .

Ooo super! Upam da ti ne bo treba po zamrznjencka, je pa fajn da je uspelo 🙂 jaz sem imela 12 celic, 8 oplojenih, do dneva transferja so ostale 2..ena vstavljena druga pa ni zdrzala do zamrznjena..ampak vem da je ta, ki jo grejem zmagovalna 🙂 hm nevem res..mislim da ga bom delala v nedeljo, ko bo 10 dan..takrat bi ze naj bilo nekako realno..ceprav sem rekla da do krvnega ga ne bom delala ampak mislim da ne bom zdrzala 🙂 a tebi so pa kar dva vstavili? So vaju vprasali? Ker nama so rekli da ker je prvi postopek in ker sem mlada mi bodo samo 1..tako da nisem naprej niti sprasevala..sem imela pa ET na 3. dan

Lepo bodi

Dobro jutro.
Jaz sem imela et 5 dan. Naju so vprasali ali 1 ali 2. Vendar so predlagali 2 glede na mojo starost (37). Verjetnost dvojckov v mojem primeru je le 15%.
No mocno upam da nama obema uspe…..danes je pri meni se vse isto kot je bilo.
Test nom verjetno tudi jaz delala pred krvnim….verjetno v pon. Če bom do takrat zdrzala haha.
Ti že ima§ kaj otrok? Mi inamo enega ..ksteri pa si zelo želi druźbe.
Pap.

Zivjo!

Ne, nimava se otrok, stara sem pa 25..ja jaz tudi upam da nama uspe 🙂 tudi pri meni nic posebnega danes razen rahlega spikanja v trebuhu..probam se cimbolj zamotit ker ne hodim v sluzbo in imam res prevec casa 🙂
No super da imas ze enega soncka doma, ki bo kmalu dobil druzbo 🙂

Lepo bodi

Jaz
Sem bolniški do krvnega in ja časa je na pretek. Si ti v postopku v Lj?
Ja naj nama cim preje in cimbolj uspesno mine se take teden.

Zivjo LOLA2011!
Kako si? Kaj novega? Jaz sem danes naredila test in je negativno 🙁 majhno upanje se imam da je mogoce prezgodaj ampak sem se tudi pripravila, da ze tako pac mora bit..ti si se pridno potrpezljiva??:)

Hej Blueblue.
Ojej žal mi je. Kateri dan oa si naredila test? Mogoče si bil prezgodna. Su že dobila M?
Ni jaz sem ga naredila 9.dan in še danes in mi je v obeh primerih pokazal +. Čido vedelaaa. Ampak kar ničem se še veseliti…tsko da čakam krvnega v četrtek.
Stiskam oesti tudi zateeee.

Oooo super! Cestitam!! Res sem zelo vesela da ti je uspelo..zdaj pa samo pozitivno naprej, vse bo ok! Ja na 11. dan sem ga naredila, M bi pa naj prisla cez 2 dni..dokler je ni se obstaja upanje 🙂 ne bom prehitro obupala 🙂 no javi kaj bo na krvnem :))

Stiskam pestiiii. Se javim po krvnem.
Drži se!

Ravno dobila v varstvo dve pikici in upam da bo uspelo, ker vidim da je ta mesec ze kar nekaj plusov.

Haj
Blueblue ai še kaj ponovila test
Stiskam pesti zate.
Malci dobrodošla in vso srečo ti želim. Jaz imam jitri krvnega….in upam da vo pozitiven glede na to da je urinski test ppkazal 2x rahel plusek. Si v Ljibljan

Super 🙂 imaš že kaj nosečniških znakov
Jst sem pa pri Rešu, ti v lj

Malci dobrodosla..lepo grej svoji pikici pa naj ti cimprej mine do krvnega 🙂
Lola2011 ne nisem, danes ponoci bi naj dobila M, ce je ne bo bom zjutraj naredila test..ti pa ze jutri na krvnega..jupiii 🙂 upam da te docaka visook beta 🙂 obvezno se oglasi 🙂

Zivjoo!

Moje M od nikoder, niti nobenega znaka da bi kmalu prisla..zjutraj sem spet naredila test in pokaze taksno res res slabo vidno crtico..prej lahko recem da je ni, kot da je..tako, da sploh ne vem kaj si naj mislim..mislim da mi ne preostane drugega, kot da pocakam na jutri in bo vse jasno..
Lola2011 kako je bilo?? 🙂 mislim nate in stiskam pesti 🙂

Hej Blueblue. Opravila krvnega in je *. Totalno veeeseeeelaaa. Ultrazbok imam 1.12.
Super tudi pri tebi in stiskan pest zate!!!

Jeeeeeeej!!! Cestitkee!! Zdaj pa uzivaj v nosecnosti in v tem cudovitem dnevu :))

New Report

Close