Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF September 2016

IVF September 2016

Sotrpinke 🙂
Sedaj lahko tu klepetamo…
Koliko nas je že malo nervoznih? 🙂

Tudi jaz grem jeseni v prvi postopek.. me pa zanima, koliko casa pretecr od uvodnega sestanka do dejanskega postopka? Se ze takrat dobijo injekcije? Hvala in srecno vsem!

Sem sedaj malo vec prebrala v prejsnjih temah in nasla odgovor..menstruacijo pa pricakujem naslednji dan po sestanku oz predstavitvi tako da upam da takoj zastartamo in mi ne bo treba cakati se cel mesec..lep zacetek tedna punce

nova
Uredništvo priporoča

pozdravljene,
tudi jaz se pridružujem, grem v drugi postopek.

Hej punce,

Se pridruzujem tudi jaz. Danes prevzela zdravila in zacnem s spikanjem. Je pa to najin prvi postopek, dolocili so mi kratek protokol in puregon 200.
Zelim nam uspesen september 🙂

Tudi jaz mam Puregon 200 in sem pričela včeraj s špikanjem in je tudi najin prvi postopek

Živio. Gre katera septembra po eskimčka? Se je kateri že zgodilo, da so bili ovulacijski testi pozitivni, ovulacije pa ni bilo? Menda se to dogaja, ampak zakaj, kako? To se je namreč zgodilo meni in spet čakam naslednjo M.

Hej punce,

kako ste kaj? Mene vsake toliko časa malo špikne po jajčnikih, upam da se kaj dogaja 😉
Me pa zanima koliko časa ponavadi tole traja na ultrazvoku, da vem kako naj se v službi organiziram? Doma sem urco iz lj, delam pa tudi tukaj…

Pozdravljene!
Tisa33 in zri..kdaj ste pa imele tisti pogovor pred postopkom? Ste takrat prevzele zdravila in zacele s spikanjem ali je se kaj vmes?

Srecno!

Živjo,
Tisa33, ko prideš na UZ vprašaš katera je zadnja, da veš kdaj si na vrsti. V čakalnici je namreč veliko punc, saj so vse naročene ob istem času. Ko začnejo z delom gre zelo hitro…da se komaj uspeš pripravit na pregled v kabini, nato moraš pa spet zelo pohitet in se na hitro oblečt, da gres ven iz kabine, da se ima čas pripraviti druga 🙂

Blueblue midva sva imela vpis v postopek 22. Dan cikla, to je bilo 26.9., ker imam kratek protokol pa sem zdravila prevzela 2.dan menstruacije

Amarilis1 hvala ☺️

Živjo punce,
evo tudi jaz sem z vami. Na sprejemu sem že bila, M pa še čakam. Upam da pride kmalu 🙂

živijo..tudi jaz sem ena izmed tistih ki bom mogla iti na ivf…trenutno čakam na hssg…katera ve kaj potem sledi? in ali ta preiskava boli? lp

Tudi jaz dobila včeraj menstruacija, danes začnem s špikanjem Menopurja. Ga ima še katera?
Zalublena- Ni ravno prijeten pregled, ampak je za zdržat. Res pa je, da sem imela prehoden jajcevod; baje je malo bolj neprijetno če ni prehoden… vse skupaj je trajalo 10 min… Je tvoj že opravil spermiogram? Mislim da je to naslednji korak.

Pridružujem se vam tudi jaz…sem sicer v Mb in sem imela 29.8. prenos 1. zamrznjenčka od 8ih ki jih imam, v naravnem ciklu (imela ovulacijo in vse kar je potrebno :). Zdaj pa čaaaakam in čaaakam in mi je že grozno težko, saj imam tako mešane “znake” da ne vem a bo menstruacija al nosečnost (vnetje mehurja, nožnice, glavoboli, utrujenost, napeti joški)….lahko bi bilo eno in drugo, pa tudi (uam da) vgnezditveno krvavitev sem imela 1. in 2. dan po prenosu 5 dni starega zarodka…skratka upaaam da bo +++. Držite mi pestiiiii, tako kot jih bom jaz za vas! 😀

Mene pa zanima koliko je takih, ce je sploh katera ki je mela samo en folikel in da ji je uspelo? Js sm mela danc UZ in nism najbols odreagirala na spikanje :'(

Se vam pridružujem še iz majsko-junijske ekipe 🙂
Danes bila na UZ, v torek 13.9. imam prenos dveh zamrznjenih zarodkov (zadnja dva iz 1. postopka) – to bo moj 3. prenos nasploh.
Se spozna katera na kvaliteto zarodkov? Imam oba B5 kvalitete. To naj bi bila neka srednja kvaliteta. Hmmm, ne vem … mešani občutki me tokrat obkrožajo.

Marika, tudi jaz sem imela prenos dveh zamrznjenih zarodkov srednje kakovosti in sem bila takrat taako razocarana, ker svez zarodek je pa bil boljse kakovisti. Pa glej, je uspelo, tako da drzim pesti, da bo pri tebi tudi tako! 😉

Pozdravljene! Tudi jaz se vam pridružujem še iz majsko-junijske debate! Jaz grem pa oktobra v nove boje po eskimčke. Ta mesec sem prepozna. Vsem vam puncam želim veliko pozitive in uspeha!
Objemcek

Pikapolonca1 ….imela podoben primer v avgustu…lažna ovulacija:/ Si morda dobila tabletke estrofem???

New Report

Close