Forum: Neplodnost

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

IUI/IVF/ICSI Maj 2017

Nova tema
Default avatar Jagoda81 21 Apr 2017 13:14

Femaro sem jemala tudi sama..

Ja, saj ne ves kaj je tezje:) verjetno bom sla kar na krvnega spet, med cakanjem pa si bom privoscila en ogrooomen sladoled:) ma, kar bo bo..vazno, da ne obupamo:)

Drzim pesti zate:)

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Allstar 21 Apr 2017 13:47

Ja se strinjam, važno, da ne obupamo ;). Čeprav je včasih težko ostati pozitiven.

Na kateri kliniki pa sta vidva? Si naredila takšne lušte, da bi šla kar s tabo na sladoled med čakanjem ;).

Default avatar Matura 21 Apr 2017 16:20

Ja seveda. Ivf postopek. Po naravni poti zal ni slo ceprav so izvidi ok . Mogoce emso mal :-)) Allstar ali si ti ze v postopku ze po konziliju? Lahko se najdemo tudi na fbju bo lazje kontaktirati?

Default avatar Sarah17 21 Apr 2017 17:25

Allstar hvala za info...res si nisem znala predstavljat koliko časa to traja :) punce držim pesti da čim prej zagledamo tist dolgopričakovani plusek :))

Default avatar Jagoda81 21 Apr 2017 19:45

Allstar, midva sva ze od vsega zacetka v Mb. Sva zadovoljna z njimi, ceprav do zdaj se ni bilo uspeha. Sva si pred zadnjim postopkom vzela malo daljsi premor.

Ja, sladoled:) jaz mojemu vedno pravim, da crkljanje ne skodi:):) si ga punce kar zasluzimo.

Default avatar Allstar 24 Apr 2017 07:12

Matura, se strinjam, da se dodamo tudi na fb ;). Pošlji mi kontakt na ZS, pa se poveževa ;) .
Jaz nimam konzilija, ker imam IUI in tam ga menda ni? Meni je samo ginekolog rekel, da grem v IUI, dal Femaro, 1. dan M moram poklicati, da se naročim na UZ in to je to.

Jagoda, ti si jemala samo Femaro, ali v kombinaciji s kakšnimi injekcijami? Saj v MB naj bi bili najboljši, tudi tuji strokovnjaki priporočajo MB. Kako si? Vse tako kot mora biti? Jutri pa krvni in sladoled a ne ;)?

Sarah, ni problema, zato pa se odpirajo takšne teme, da se delijo izkušnje in da pomagamo ena drugi, kolikor pač lahko ;).

Držim pesti za vse!

Default avatar Jagoda81 24 Apr 2017 12:30

Ojla:)

Allstar, najprej sem jemala Femaro, kasneje pa sem dobila se injekcije gonal in cetrotide.

Zaenkrat sem ok. Nobenih znakov. Zgleda, da bom prvic prilezla tako dalec..ne morem verjeti:) in res jutri je dan d+sladoled..kar bo bo:)
Ti si vredi? Se ze pripravljas na postopek?

Default avatar Allstar 25 Apr 2017 11:32

In, Jagoda81, ti lahko že uradno čestitam ;) ?

Z mojim postopkom ta mesec ne bo kaj :( ..... sem danes klicala, da bi se naročila in še nimajo najinih papirjev :( ..... tako da bom začela s Femaro naslednji mesec in bo IUI malo kasneje....misliš da lahko vseeno jem Femaro ta cikel, tudi če ni IUI? Jo predpisujejo za naravne cikle?

Default avatar Jagoda81 25 Apr 2017 15:17

Oj:)
Ja, lahko mi uradno cestitas:) se nisem prisla k sebi..
Ni papirjev? Potem bos poleti zacela? Glede jemanja Femare pa bi jaz raje poklicala pa vprasala kako je s tem..nisem prepricana in ti raje ne bi nic rekla, da ne bo kaj narobe..sem pa ze od punc slisala, da so jo jemale tri mesece prej..

Default avatar Veeeva 26 Apr 2017 10:54

Jagoda81, čestitam! Tudi jaz sem imela včeraj krvnega in prav tako je bil pozitiven!

Default avatar Jagoda81 26 Apr 2017 11:46

Veeeva, hvala:)
Cestitke tudi tebi:):)

Default avatar Allstar 27 Apr 2017 00:43

Jagoda81 cestitkeeee :)!! Zdaj pa drzim pesti in srecno do konca ;).
Veeeva za tebe enako ;) !

Default avatar Nekala 27 Apr 2017 09:35

Zdravo Allstar,
no ne pretiravat prosim s hvaljenjem MB.Če bi ti bila tam in bi imela občutek,da pač delajo po nekih dobesedno svojih smernicah,ne da bi se posameznici kaj dosti posvečali,potem ne bi napisala tega. Tudi jaz lahko sedaj napišem,da sem slišala, da bo so npr. v LJ najboljši.Nenazadnje je tam zanosilo več žensk,ker so večji.Torej imajo še več izkušenj...Ali da je najboljši dr. Reš, ker te tam spremlja le nekaj zdravnikov,k tako bolj spoznajo tvoj primer.Take besede se meni ne zdijo realne,nekdo,ki pa je pred tem in ne pozna ničesar,pa jim bo zelo verjetn verjel.Po moje je vsepovsod tako,da imajo neke svoje postopke.Če tisti način ravno uspe pri tebi,pa ne morš vedet vnaprej.Zato tudi marsikatera zanosi, ko spremeni kliniko.Ali pa na drugi reagira še slabše,tud tako punco sem že srečala v MB,ki je tam reagirala slabše kot v LJ.Sicer pa je itak vse odvisno od nas,ki imamo težave pri zanositvi.
To sem morala napist,saj se mi ne zdi prav,da bi nekdo javno preferiral le eno kliniko,sploh,če vsi nismo enakega mnenja.Nekoga,ki na spletu išče informacije in se na osnovi tega odloča,pa to lahko tudi zavede.Saj vem,da nisi želela napisat nič slabega,pa vendar ker sem jaz imela tam slabo izkušnjo,ne morem biti enostavno le tiho.

Default avatar Jagoda81 27 Apr 2017 10:49

Allstar, hvala:):):)

Tudi tebi zelim vse dobro:) obvescaj nas kako in kaj:)

Default avatar Andreja1984 28 Apr 2017 14:07

Cestitke jagoda in veeeva.. Sedaj pa uzivajta v nosečnosti

Default avatar Rojenaju3 28 Apr 2017 18:40

Ciao,

se pridruzujem, midva pa sva danes ze na 3 inekciji Gonala za Ivf in cez nekaj dni pa punkcija. Sicer pa prvic na Ivf-ju

Upam da ostalim kaze kaj na pozitivno :)

Na vrh