Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Nenavaden izcedek

Nenavaden izcedek

Obračam se na vas in vas prosim za nasvet glede simptoma, ki sem ga opazil v ponedeljek zjutraj. Star sem 30 let, imam stalno partnerko, s katero sva si 100% zvesta že 6 let, zadnje leto vedno uporabljava kondome (razen pri oralnem odnosu) in v ponedeljek zjutraj sem prvič v življenju opazil kremast izcedek iz penisa. Nevem, kaj bi to lahko bilo? Tekom dneva je bilo izcedka zelo malo ter bolj prozornkaste barve, zjutraj je bil pa gost in kremast. Je mogoče, da bi dobil kakšno vnetje preko umazanih rok? Ali mogoče preko grla/ust partnerke? V nedeljo zvečer sem opazil, da me med uriniranjem malo peče, ta bolečina pa od ponedlejka naprej ni več prisotna – samo izcedekm ki pa je sedaj prozorne barve. Včeraj sem vzel Sumamed 2×500 in danes še eno tableto (500), prozoren izcedek je še vedno prisoten (v zelo majhni količini sicer, a le), nič me ne boli, nič ne srbi, vse kar je je ta izcedek. Je mogoče, da je zadeva nevarna? Kdaj lahko pričakujem, da bo izcedek izginil? Hvala za odgovor!

Spoštovani!

Vzrok vnetja sečnice – uretritisa navadno niso “umazane” roke, vsaj dobeseno ne. Očitno ga že zdravite. Če ne bo izginil v tednu dni, boste pač ponovno obiskali zdravnika. Če bo prisoten dvom, predlagam da opravite testiranje za spolno prenosljive bolezni – bolje je vedeti, za kaj gre, kot pa zdraviti z antibiotikom “na slepo”.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close