Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija POGOSTO ODDVAJANJE VODE

POGOSTO ODDVAJANJE VODE

Lepo pozdravljeni!

Že tri dni opažam, da hodim neprestano na vodo. V eni uri grem okoli 4X. Ko grem na vodo imam občutek, da bi lahko samo sedela na wc školjki in čakala, da bi lahko spet šla na vodo. Tudi, ko hodim ali sedim imam neprijeten občutek. Sili me na vodo. Res pa je, da ko grem na vodo, normalno uriniram, ne izpuščam kapljic. Se opravičujem za domače izraze.
Na dan spijem ogromno vode. Rekreativno gorsko kolesarim. Pazim, da se pri spustu tudi preoblečem.

Ledvice me ne bolijo, tudi trebuh me ne boli.Prav tako, ko grem na vodo me ne peče in ne boli. Spolne odnose nimam boleče. Ali sem se prehladila? Kaj sploh lahko naredim? Uporabljam paro kamilic, in s tem tudi keglove vaje. Stara pa sem 28 let. Pri zdravnici še nisem bila, ker si močno želim, da bi se pozdravila z domačimi pripravki.

Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem!
Lep pozdrav!

Spoštovani!

Ugibanje na osnovi telefonskega pogovora ali preko interneta je enako kot metanje kovanca. Na osnovi simptomov ni mogoče reči, ali gre za uroinfekt ali ne. Za to je potrebna analiza urina, vsaj s testnim listkom – se pravi obisk pri zdravniku. Brez skrbi – če se bodo težave ponavljale in vam uradna medicina ne bo mogla pomagati, bo še vedno ogromno prostora za čaje (npr. čaj za mehur – Ursi čaj – slednjega ne smete uživati dalj časa; brusnice… vsaka lekarna ima zvarek za podobne težave, kot jih navajate).
Sicer pa medicina funkcionira tako, da je najprej potrebno vsaj približno oceniti, za kaj bi lahko šlo, se pravi opraviti pogovor, pregled in vsaj analizo urina od preiskav, preden se lahko svetuje, ali so potrebne še dodatne preiskave, ali je potrebno specifično zdravljenje ali pa se priporoči le simptomatsko zdravljenje in uporaba fitofarmacevtskih in drugih pripomočkov.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close