Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Tezave z uriniranjem

Tezave z uriniranjem

Pozdravljeni,
stara sem 23 let in imam ze od majhnega tezave z mehurjam. Kot dojencek pa do 17 leta sem imela veliko vnetji mehurja. (Vsaj 4x na leto). Vedno zdravljena z antibiotikom (Primotren). Zdaj ze 6 let nisem imela nobenega vnetja (veckrat pregledan urin). Se mi pa ze nekaj casa pojavljaji tezave v smislu tezkega uriniranja. Po uriniranju imam obcutek, da moj mehur ni popolnoma izpraznjen in grem lahko cez 5minut ponovno na wc. Vedno pa traja vsaj par minut, da sploh zacnem urinirati. Prisotne so tudi bolecine v mehurju zaradi pritiskanja. Kolicina urina majhna (par kapljic). Cez dan se nekako gre in grem ponavadi do 3x na wc( vecja kolicina urina). Ponoci pa tudi do 9x(vec ali manj po kapljicah).Kar zame predstavlja velik problem, ker sem neprespana. Razmisjala sem, da bi lahko bila tudi moznost, da imam to samo v glavi (psihicni vzrok) vendar glede na to,da se zaradi tega ponoci zbudim verjetno ni? Probala sem ze z Ursi cajem, Uri-Far, Primotrenom in ni ucinka. Zadnji mesec pa opazam tudi da po koncanem uriniranju cez nekaj minut,ko ze hodim pritece ponovno urin po par kapljic , kljub temu, da se po urniranju dobro obrisem. Tezave so sicer najhujse ponoci. Zbirala sem tudi ze urin zaradi drugih tezav in je bil glede kolicine bp. Imela sem tudi ze UZ trebuha ki je bp. Na izvid je napisala, da imam lahko nevropaticen mehur? Imela sem tudi nevropatijo, ki pa je po jemanju vitamina b12 izginila. Od zdravil jemljem samo Concor, Mg in Kalinor.
Osebna zdravnica mi je predlagala, da me napoti na cistoskopijo. Prosila bi vas za vase mnenje in ce morda poznate ustanovo oz. kliniko, kjer delajo cistoskopijo pod narkozo ali blazjo sedacijo?
Ze vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor!
Lp

New Report

Close