Najdi forum

OŠ Brezovica

Živjo,

mi lahko kdo napiše mnenje o OŠ Brezovica pri Ljubljani?
Moj sin jo bo začel obiskovati naslednje šolsko leto in ker ne obiskuje Brezoviških vrtcev in ne poznamo nobenega, ki že obiskuje omenjeno OS šolo me zanimajo vaša menja kar se tiče nivoja znanja, ki ga pridobijo otroci in kar se tiče vedenja in reda na šoli.
Hvala!

Vse šole v Sloveniji so dobre.
Po moje je ključno, da otrok hodi v čim bližjo šolo; da starši sodelujejo z njo, ne pa ji poskušajo diktirati; in da se otrok in starši zavedajo, da idealne šole (po njihovem okusu) ni.
Lahko se zgodi, da bodo zdajle trije starši napisali samo slabe izkušnje.
Lahko se zgodi, da bodo samo dobre.
Ampak to so zgolj njihovi osebni pogledi; za vašega otroka in vas povsem neuporabni.

Moji znanci so zelo obžalovali, da so otroka vpisali v to šolo.
Veliko ljudi je bolj zadovoljnih z šolama OŠ Prežihov Voranc in OŠ Majde Vrhovnik.

P.S: Pevski zbor v Brezovici je čisto zanič( sem jih v živo poslušala), in nisem jez edina, ki ni zadovoljna s to šolo.

nova
Uredništvo priporoča

No, moj nečak je hodil v to šolo oz. še vedno hodi. Moram reči, da moj brat in njegova žena nista ravno najbolj navdušena nad to šolo, zato se njegova starša še odločata, da bi šel na eno izmed naslednjih treh šol: Majda Vrhovnik, Prežihov Voranc, Danila Kumar

Komentar 2000 ali mi lahko poveš kaj jima ni všeč. Ali sta prepisala?

Če je otrok intelegenten je vseeno v katero OŠ hodi, pomembno je, da je blizu, da ne izgublja energije za pot. Nobene šola ne naredi iz povprečnega učenca genija in ne morejo biti vsi učenci nadpovprečni. To je gaus, zakonitost narave, na katerega nimamo vpliva. Pritiska in rezultat, ko ima polovico razreda odlično oceno so zavajakoči, nerealni in za otroka škodljivi.

New Report

Close