Najdi forum

DZS/kopija nova

Grem po katalogih in si izpisujem cene. Ja, jebi ga, treba je, nimam denarja na pretek. Pa ugotavljam, recimo, da me šolarija pri Kopiji novi oz. ta Ajda pride okoli 30 € ceneje, če jemljem znamke, ki smo jih vajeni (schneiderm faber-castel ipd), skoraj 60 € ceneje pa, če vzamem npr. zvezke in barvice, šestila itd njihove blagovne znamke. Meni je to ogromna razlika, ker je DZS toliko držaji z vsemi možnimi upoštevanimi popusti (pike itd).

Zdaj pa dilema: kakos te bili zadovoljni tisti, ki ste pri KN že kupovali? Kakšni so njihovi zvezki ali barvice? Pogledajo kaj na motive, da ne pošljejo fantu kakih roza zvezkov in dekliču kakih bakuganov? Zvezki razpadajo pred novim letom ali zdržijo do konca, imajo poštene platnice? Kakšen je papir? Luknjast gladek, proseva črnilo skozi papir?? Isto me zanima za barvice, ker če se non-stop lomijo in ti roka odpade, da se kaj vidi, potem jih kljub ceni ne maram.

Kakšne so pa peresnice, ki jih ponujajo?

Mogoče se komuzdi smešno, ampak meni letos vsakih 5 e veliko pomeni, kljub temu pa vseeno raje kupim kvalitetno, da je potem čez leto mir, ne pad azdaj prišparam 30 €, med letom jih pa zagonim še 2 x toliko, ker sem na začetku kupila slabo robo.

Jaz imam tri šolarje in smo zadnji dve leti naročali pri Kopiji Novi , zvezke so dobili čisto nevtralne – živali, narava (fantje z roza zvezki res ne bi bili najbolj zadovoljni……)

Kvaliteta je bila pa tudi v redu, le eno šestilo se ni preveč obneslo….

Tako da mi ostajamo pri njih…. menda je sicer popust pri DZS in na obroke/pike, ampak imajo pa dražje ostale stvari,

se mi ne da naročati del. zvezkov pri DZS in vsega ostalega pri Kopiji zato bom raje vse naročila pri Kopiji, pa dobimo v avgustu vse naenkrat….

Pozdravljena,

mi že šesto leto kupujemo pri Kopiji Novi. Smo zadovoljni. Zvezki zdržijo do konca, papir je dovolj debel, da zdrži tudi pisanje začetnikov. Je pa res, da se tudi mojim otrokom ne da hodit po trgovinah in nakupovat šolske stvari. Pri KN pa pride vse po pošti. Vedno so bili točni.

nova
Uredništvo priporoča

Izberem tretjega, še cenejšega ponudnika: Office1 Superstore

Office 1 ima iste cene kot Mladinska knjiga, sem preverila.

Po mojih izkušnjah je najceneje, če se DZ kupi v knjigarni, vse ostalo pa enkrat avgusta v kakem hipermarketu. Dvojno delo vem, ampak če vsakih 5 evrov prav pride …

Enako kot šparovna. Nikdar pa več ne naročim pri Mladinski knjigi – emka, ki nam je lani poslala napačne zvezke” tako lahko” (ne samo formate, tudi črte/karo …), čeprav je bilo pri naročanju vse jasno označeno in natančno določeno … potem pa še slišati niso hoteli o zamenjavi. Tako ni bilo le dvojno delo ampak predvsem dvojni strošek. Pa tudi pri ostalem je bilo toliko napak da sem morala polovico kupiti na novo.
Pri KN sem slišala pred leti veliko nerganja čez njihovo zamujanje da so sše do pol septembra čakali na naročeno in plačano. pa se nekak ne morem odločit zanje.
DZS mi je še nekak najbliži. Pa akcije po megamarketih avgusta ko je vse znižano – so zvezki neprimerljivo cenejši.

Tud jaz sem šparovna, delovne zvezke vzamem v DZS na mercator piko in obroke, ostalo kramo pa gremo skupaj v hipermarket in izbereta sama, mal namignem kdaj če je potrebno, spotoma še vidim in otipam zvezke.

Tudi jaz ne bom nikoli več naročala pri KN, ne pri katerem drugem založniku. Smo 1. nestrpno čakali do zadnjega dne in se tega ne grem več. Tudi priprave na šolo so lepše, če imaš potrebno kak teden pred začetkom šole doma.

Mi sedaj vedno takrat, ko dobimo seznam, gremo v knjigarno, kupimo DZ, morda kak učbenik, ostalo pa nekaj takrat, nekaj pa čez poletje. Sploh kar se torb, eresnic tiče in zvezkov je potem vlčasih še več izbire.

Pri kopiji so stvari res v redu. Tudi njihova znamka.

Se mi pa zdi, da znajo biti zvezki itd. v kakšnem Mullerju ali SParu in podobno cenejše. Nisem čist preverila, ampak tako se mi je lani zdelo.

Zato sem letos delovne zvezke pri DZ vzela, itak vseen, ker je povsod enaka cena, po zvezke in podobno pa gremo v Mueller.

Je pa res, da so cene ubitačne! Sem dala 315€ samo za delovne zvezke za tri šolarje.

Jaz že olala let naročam pri KN. Vedno zadovoljna. Lani sem nekaj narobe naročila, pa sem nesla nazaj, denar pa so mi nakazali. Brez težav.

Ucbenike narocimo v soli, DZ pri Kopiji novi, vse ostalo pa kupimo v Sparu ali Leclercu, ko imajo akcije za solske potrebscine. Tako si malo porazdelimo strosek na 2-3 mesece, pa se privarcujemo.

Kopija nova je zakon, vsa leta kupujem tam za vse tri otroke, za male so itak standard zvezki, za velike pa kupujemo zvezke z motivi narave, živali, ker je mojim otrokom to všeč. Gledajo na to, da se zvezki različni motivi, enako mape in ostalo kar je množinsko in ne moreš točno določiti kateri motiv. Torbe so zelo lahke, res kvalitetne, peresnice tudi. ma jaz res vsako leto nakupujem pri njih, tudi barvice, tempera, vse, poceni je in kvaliteta odlična, dobimo vedno vse in pred šolo! Tudi letos bomo naredili tako.

Daj prosim prilepi/prikaži s primeri, ker ne bo ravno držalo:

Primer:

Če naročiš učbenike pri DZS preko spleta, dobiš 3% popust. Npr. osnovna cena za angleščino, del. zvezek Happy Street 2 za 5. razred OŠ je 13,20 EUR, na kar dobiš 3% popusta

Če naročiš preko spleta pri Office, dobiš 5% popust, Osnovna cena del. zvezka za angleščino, del. zvezek Happy Street 2 za 5. razred OŠ je 12,54 EUR, pa še minus 5% popusta (!!)

Če oddaš naročilo v trgovini Office za delovne zvezke, pa dobiš še kupon za 10% popusta, ki ga potem lahko uveljaviš pri nakupu ostalih šolskih potrebščin ( šol. torba, zvezki, copati, ipd)

Pozdrav še z moje strani,

Lani in letos sem vse DZ in potrebščine naročila na Emka.si pri Mladinski knjigi. Lani smo vse dobila pravočasno, letos pa imajo preverjeno najboljše cene. Letos imajo 5% popusta pri vseh DZjih in 25% pri mnogih potrebščinah, ki so tudi obvezne.

Ko smo primerjali kje je najceneje to kar moramo kupti za naša dva tamala, smo se odločili za nakup preko spleta. Pa še na 3 obroke smo vzeli. Imajo najbolj pregleden način naročanja preko spleta, saj smo samo vnesli našo šolo in razred in celoten seznam kar potrebujemo je bil že gor. Nakup smo zaključili v 5 minutah, za več kot 50 izdelkov. Imajo posebno stran za hitro naročanje http://www.emka.si/sola kjer enostavneje skoraj ne bi moglo biti.

Domžalčanka

Pozdravljeni!
Zanimame, če je že kdo kupoval zvezke v Mullerju. kakšna je kvaliteta, ker imajo cene nizke npr. zvezek A4 0,99 Evra ?
Ptujčanka

Naročim par knjig / del. zvezkov na koncu šol. leta. Kasneje skupaj s položnico za plačilo dobim ponudbo UGODNO, POPUST itd. za del. zvezke in knjige. Zaupal sem na slepo in naročil. Čeprav sta bila naročila opravljena v razmaku okoli 20 dni sem na dom istega dne dobil dva paketa z enako vsebino.
Moja krivda, res. V prihodnje bom zelo pazljivo prebral vsako njihovo ponudbo. Itak pa mi že način kako silijo vate malo preseda tako, da je to moj zadnji nakup pri njih.

Sem naročila pri KN za 2 otroka in po ponudbi vse plačala s predplačilom.
Kasneje so se sami odločili, da mi pripravijo 2 paketa in pri cenejšem zaračunali še poštnino + dodaten strošek še plačilo položnice pri pošti.

Sem naročila letos PRVIČ in ne bom NIKOLI VEČ. Bi me prišli delovni zvezki ceneje v knjigarni.

New Report

Close