Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja francoščina – inštrukcije

francoščina – inštrukcije

Pozdravljeni,
iščem inštruktorja francoščine “native speakerja” z izkušnjami s poučevanjem; želela bi izboljšati konverzacijo in ortografijo.
lp, Mateja

Živjo!

Ne vem, če je tole še aktualno, ampak za vsak slucaj moja stevilka 041 289 492.

Sem profesorica francoscine, zivela sem v Parizu, individualno in v skupinah ucim ze vec let, tako da imam kar precej izkusenj s poučevanjem. Moje ure so zelo sproščene in temeljijo predvsem na uporabnosti jezika! Cilj je, da se znajo učenci nato sami sporazumevati v Franciji ter da razvijejo ljubezen do branja francoskih knjig, gledanja francoskih filmov, poslusanje glasbe ipd…

Tina

pozdravljena,

Sem učitelj francoskega jezika in sem native speaker. prihajam iz francoskega dela Švice (Lausanne). Imam večletne izkušnje s poučevanjem na jezikovni šoli Berlitz. Nudim privatne ure francoskega jezika (spletna stran je še v izdelavi, vendar si lahko pogledaš osnutek na http://www.mungo-lingua.com ).
7 let sem živel na Hrvaškem in poučeval jezik na Berlitz-u v Zagrebu, zdaj pa že leto in pol živim v Ljubljani in tudi poučujem francoščino in nemščino na Berlitz Ljubljana in Kranj.

kontakt:
telefon: 040 727 754
mail: [email protected]
naslov: Julian Waldburger, Trubarjeva 41, 1000 Ljubljana

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tunizijski in sem native speaker v francoščini in sem francoski učitelj v ljubljani, če želite, mi lahko pišete na ta e-poštni naslov:
[email protected]

SPOŠTOVANI.
IŠČEM UČITELJA NEMŠKEGA IN FRANCOSKEGA JEZIKA, KI JE PRIPRAVLJEN DELATI S 12 LETNIKOM, KI HODI V MEDNARODNO ŠOLO V BELJAKU (AVSTRIJA). GOVORI SLOVENSKO, ANGLEŠKO IN NEMŠKO.
NUDIMO BREZPLAČNO BIVANJE, AVTO, IN DRUGE UGODNOSTI. DELO DO 3H DNEVNO V POPOLDANSKEM ČASU. DOBRO PLAČILO.
PROSIM, JAVITE SE NA EMAIL: [email protected]

POZDRAV.
ALEX

Pozdravljeni,

tudi jaz sem profesorica francoščine in poučujem na več šolah, pa tudi zasebno. Več let sem živela v Parizu in je francoščina moj drugi jezik. Poučujem vse stopnje: začetnike, dijake, maturante, študente ipd. Vsakemu pripravim gradivo prilagojeno na njegove želje in potrebe (če seveda nima svojega:) ) Ure so zelo intenzivne, pa tudi zabavne 🙂 Lahko potekajo pri meni na domu, ali pri vas. Z veseljem poučujem tudi otroke ali večje število otrok. Sem iz Ljubljane. Za več me kontaktirajte na : [email protected]

Lep pozdrav, Sabina 🙂

Salut,
j’aurais aimé faire ta connaissance histoire de voir comment tu as monté ta petite affaire de cours de français?
J’ai moi même l’intention de proposer des cours dans ma région.

Merci d’avance et j’attends ta réponse.

A plus.

Primož

Pozdravljeni!
Nevem, če je še skupina “aktualna”, vendar bom vseeno poskusila. Sem študentka in iščem inštrukcije francoščine vsak teden. Pomoč potrebujem pri slovnici. Letos se prvič učim francoščino, vendar si hitro zapomnim. Potrebujem le inštruktorico/ja, ki bi mi pomagal.

Pozdravljena,
če še potrebuješ inštrukcije francoščine, mi lahko pišeš na [email protected] . Sem magistrska študentka Francoščine. 🙂

Objava čaka odobritev

potrebujemo inšturkcije francoščine za 5-letnika, ki obiskuje francosko-angleški vrtec v tujini. Potreba je v Ljubljani v juiju 2022, število terminov in lokacija po dogovoru. #bonjourLA

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close