Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja inštrukcije angleščina, matematika

inštrukcije angleščina, matematika

Pozdravljeni,

nudim inštrukcije za matematiko in angleščino za osnovne in srednje šole. Imam izkušnje z inštruiranjem. Cena je po dogovoru. Za vse informacije me lahko pokličete na 051748192.

Ti matematika in angleščina delata preglavice? Sem izkušen inštruktor, ki nudi inštrukcije za osnovne in srednje šole, inštruiram v Ljubljani, cena po dogovoru… Pokličeš lahko na 051 420 423.

LP

Si osnovnošolec ali srednješolec in si se izgubil med ulomki pri matematiki? Ali pa se ti morda zdi čudna mejoza pri biologiji? Mogoče ne veš kaj so ogljikovodiki pri kemiji?
Na vsa ta vprašanja in še mnoga druga iz področja kemije, biologije in matematike, ti lahko pomagam jaz odgovoriti. Sem študentka višjega letnika naravoslovne smeri in imam več kot 4 leta izkušenj z inštruiranjem. Zato se ne muči sam, če se kje zatakne. 

Inštrukcije potekajo za Bežigradom v Ljubljani. Ure so individualne in prilagojene posamezniku. Cena ure znaša 10 €.

Nudim tudi pomoč pri pisanju seminarskih nalog za osnovo in srednjo šolo. Cena po dogovoru.

Kontaktiraj me na e-mail naslov: [email protected]

New Report

Close