Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Rabim pomoč pri angleščini……

Rabim pomoč pri angleščini……

Zanima me, če bi bil kdo tako dober in bi mi ponudil pomoč pri izdelavi PowerPointa iz angleščine???

Imam celoten tekst iz angleščine, vendar je zelo težko razumljiv (vsaj zame), zato potrebujem pomoč nekoga, ki obvlada angleščino in bi mi lahko ta teks malo poenostavil, ter mi pomagal narediti PowerPoint?

Gre za temo Ro-Ro Ships in pri PowerPoint predstavitvi ne potrebujem veliko teksta…..mora biti veliko več slik in zelo malo teksta! Kar se pa tiče predstavitve (ustni zagovor)……znati moram vsaj 1 stran A4 lista, zato želim, da bi bil tekst čim lažji z čim manj težkimi izrazi!

Upam, da se bo našel nekdo in mi priskočil na pomoč…

Hvala

Živjo, Leseyaa, pošlji mi besedilo po e-pošti in bova videli, kaj lahko narediva. Tole lahko narediva še danes.
Lp, Nataša

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!

Seveda, nič ni zastonj, ne lektorica? 😉

nova
Uredništvo priporoča

Spet me je zbodlo neizrečeno pričakovanje, da naj bi nekdo nekemu neznancu naredil uslugo zastonj.
Kot učiteljica pogosto naletim na razne prošnje (od kolegov pa vse do bežnih znancev, ker pač učim predmet, s katerim ima dosti otrok težave), da bi njihovim sončkom kaj razložila popoldne in seveda zastonj. In ko rečem, da nimam časa, so običajno užaljeni (hej, še celo ministru se zdi, da bi morali upokojeni učitelji zastonj pomagati po šolah, nekemu ravnatelju pa se je celo zapisalo, da bi morali učitelji tudi svoj prosti čas namenjati učencem). Ne vem, od kod se je v našo miselnost prikradlo to samoumevno pričakovanje, da bo učitelj pripravljen ves svoj prosti čas nameniti različnim otrokom iz čiste ljubezni do svojega predmeta. Ali se zdi ljudem samoumevno tudi to, da bi pocukali za rokav soseda, ki je čisto slučajno zobozdravnik, naj kako nedeljo malce povrta po zobeh njihovega otroka, ki ima ravno luknjo na sedmici? Mislim, da ne.
Zakaj pa bi morala lektor’ca delati zastonj? Meni se njena ponudba ne zdi problematična- pač ponuja svoje storitve za ustrezno plačilo. Kdor želi delati zastonj, naj. Primitivno pa je blatiti nekoga, ki za pošteno delo zahteva tudi pošteno plačilo.

pozdravljeni
a bi mi lahko kdo na hitro napisal malo besedila kako naj naredim powerpoint iz angleščine, ker mi gre angleščina zelo zelo slabo in ne znam v redu prevesti. torej rabim povedati to da je lipicanec temne barve ko se skoti in šele potem z leti postane bel.
prosim napišite en stavek na to temo. prosim, zelo vam bom hvaležna

New Report

Close