Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja igrače imajo najraje otroke – rabim besedilo

igrače imajo najraje otroke – rabim besedilo

Že pred leti sem v razredu za proslavo pripravila igro Igrače imajo najraje otroke. Skratka, letos sem se odločilo, da bi z drugo generacijo učencev to igro znova oživili – in glej ga zlomka – nikakor ne morem najti besedila. Vem, da je bilo pred kakšnimi tremi leti nekje objavljeno (v Cicibano, bim bamu …?) Ima mogoče kdo to besedilo oz. mogoče kdo ve, v kateri reviji in kdaj je bilo objavljeno?

Tudi mene zanima, ce ima kdo to besedilo. Bi potrebovala, saj bi s to dramatizacojo nastopali v soli. Ce ima kdo, bi lepo prosila!

Hvala!

Upam, da kmalu dobite potrebne informacij “ZA OTROKE”. LP NAtaša D

[i][i]mag. Nataša DurjavaGeštalt-izkustvena družinska psihoterapevtka[/i][email protected][/i]www.mojpsihoterapevt.siTudi naša šibka področja nam lahko postanejo izziv, če se soočimo in sprijaznimo z njimi. Verjamem v moč odkritih besed, zato vam želim biti v pomoč pri vprašanjih, kako v hitrem tempu vsakdanjika stabilizirati sebe, kako postati osebnostno močnejši, kako krepiti svoje kompetence in kako poskrbeti tudi zase.

New Report

Close