Najdi forum

a je kdo tukej iz te šole? imam sam vprašanje,kdaj se sploh v ponedeljek začne šola?aja,pa še to:zakaj na spletni strani šole ne dajo gor urnikov?vse druge šole majo urnike,kdaj se jim začne prvi dan šola,razrednike….,ampak na tej šoli pa ni nič!!!!

no,hvala za odgovore!!

A vse druge šole??? Katere pa konkretno? Šol je ogromno, nekatere nimajo niti spletne strani!

Urnik izdeluje ravnateljica sama, še učitelji niso vedeli nič pred 2. sept. o urniku. Prav zanima me pa, katere šole imajo objavljene urnike že za to šolsko leto.

Spletno stran te šole ureja ena sama oseba, ki sicer na šoli tudi poučuje (informatiko) in je že z rednim delom preobremenjena.
Sicer pa menim, da spletna stran ni tako slaba, vsebuje mnogo zanimivih informacij (ki jih veliko šol nima).

Draga maja kar navadi se ker to je na tej šoli značilno, res je že nekaj let ne obiskujem več a vem da smo bili mi obveščeni o roditeljskih sestankih dan prej in potem kako naj sporočim staršem dan prej ker sem od daleč in bi moral nekdo od mojih vzet dopust pa to ni šlo. Pa navadi se da so dijaki obveščeni nazadnje.

nova
Uredništvo priporoča

Katrca, malo pretiravaš. Roditeljski sestanki so vedno ob 18. uri popoldne in zato res ni treba vzeti dopusta. Pri vseh teh mobilnih telefonih pa obvestiti starše res ni problem. Morda si naletela na razrednika, ki kdove zakaj (razlogi so lahko tudi opbjektivni) ni prej obvestil dijakov. Zdaj je urejeno tako, da so o roditeljskih sestankih dijaki obveščeni že prvi dan šole, prav tako o skupnih govorilnih urah. Pa grem stavit, da bo pol dijakov “pozabilo” obvestiti starše, še posebno tisti, ki si bodo pridelali cveke.
Tudi to ni res, da so dijaki vedno obveščeni zadnji. Dogajalo se je, da sem prišla v službo, dijakov pa ni bilo, ker so imeli neko dejavnost namesto pouka, pa mene ni nihče obvestil (prejšnji dan dopoldne ni bilo na oglasni deski). Ali da sem v četrtek popoldne izvedela, da moram peljati naslednji dan dijake na pohod nekam v gore na športni dan (brez izkušenj, brez navodil, brez kondicije!).
Velja pa splošno, da vodstvo šole slabo (=večkrat v zadnjem trenutku) načrtuje delo in obvešča.

No mogoče so bili sestanki ob osemnajstih a pri nas takrat še ni bilo mobitelov, pa tudi mi nismo vsi iz lj pa morjo starši vzet več časa kot drugače, ja tudi pri nas je bilo okvirno povedano kdaj bodo sestanki ne pa natančno, da ne govorim o drugih stvareh.

naj bo jasno,da nimam proti tej šoli nič.v bistvu mi je zelo všeč in je res dobro poskrbljeno za red in nečistočo,ker na večina drugih šolah (vsaj na tistih,kjer sem bila na informativnih) je nečistoča velik problem,pa marsikaj drugega se še dogaja na šolah.
moti me le internetna stran,ker na teh straneh dobiš informacije za tiste,ki se hočejo vpisat na to šolo,za tiste ki pa so že na teh šolah pa skoraj ni nič informacij. pa to,da smo naprimer prvi dan imel pouk do 12.00,ker na drugih šolah imajo sam uri z razrednikom in grejo domov,tukaj pa imaš pouk po pol ure.

šola nasplošno pa je zelo pohvaljena in tudi ravnateljica je res zelo dobra.
(kar se mene tiče)

no ja,ravnatelca za moje pojme sploh ni kul-sploh se ne mors nc z njo zment-se ust ne odpres,ze laufa na prej na nasleden opravek!men je pa psihologinja kul!!!! drgac je pa kul sola. maja a si na vzgojiteljski al na gimnaziji???? a mas radomana??? lp

ja,to je res da si ji zmer nekam mudi,sam v primerjavi z drugimi šolami verjem,da je kr vred!poznam nekaj šol na katerih so ravnatelji/ce kot da jih ne bi bilo!
ja mam radomana,ti?men se zdi res ful dobr profesor!!!!

ja,jz tud.a si gimnazija?Sej je kul-vsak let je bl model.Nauci ful,tko da ti predlagam,da gres na maturo gefo.Ker letnik si?1.?

oj!a ti si gimnazija?jest sm 3 letnik.ja,res ful nauči pa na dobr način k pove še kakšno zanimivost zdravn,ne pa sam tisto teorijo!:)!in kaj mislš it pol naprej študirat?(če ni preveč osebno)

ja,jz sm gimnazija.ne vem kaj bi sla?zanima me notranja oprema-opremljanje stanovanj in dif!Kaj pa ti?

oj! uf….sej imam še eno leto se za odločit!:)
čeprav se to zdele sliš velik, sam vem da bo res hitro minilo. mogoče za kakšno prfokso za razredni pouk.???sam nism še čist sigurna
kdo je pa vaš razrednik?ok,sej ni treba odgovort, če nočeš

kje se pa zdaj najde fotke razredov?

trenutno jih ni nikjer in jih najbrž tud nebo, ko sem še hodu na to šolo je vedno trajal vsaj pou leta alpa še več po tem k smo se slikal da so jih naložil na net

A kdo ve kakšne omejitve so za na gimnazijo res rada bi prišla a nimam ravno dobrih ocen do zdaj imam 89 točk(iz 7 in 8 razreda) ali imam kakšno možnost PROSIM čim prej mi povejte k če nebom prišla bo bolje da prenesem prijavo na drugo gimnazijo.

A pozabla sm seštet še neki mam 92 pik a s tem lahko pridm gor prosim čim prej odpište ker bi res rada pršla gor k si že kr neki časa želim 😀

Ljudje…. nocm bit nesramna, ampak radoman = uredu?? tri leta me je učiu geografijo, in use kar sm odnesla od njegovih ur, je biu strah!! ne mislt, da sem imela pri njemu cveke- skos sem se lepo sproti učila, ampak njegov pristop k prdobivanju ustnih ocen je pa katastrofalen!! razumem, da te je maloo strah, ko si uprasan, ampak pri njemu bit uprasan je pravo mučenje!!

uglavnem, od geografije v srednji šoli nism pobrala skoraj da nič. s strahom sem se piflala vsak stavek, ki je biu napisan v knjigi, da sem mu ga lahko zdrdrala in dobila pozitivno oceno, to je pa to…

Ljudje nočem biti nesramna, ampak radoman = v redu? Tri leta me je učil geografijo, pa ne znam ničesar! Vse kar sem lahko doživljala pri njegovih urah je strah. Pa pri njemuu nisem imela nikoli cvekov- zmeraj sem se lepo sproti učila. Dejstvo pa je, da je njegov pristop k pridobivanju ustnih ocen katastrofalen. Nikoli ne bom razumela, kaj ima od tega, da ti daje občutek, da ne znaš popolnoma ničesar.

Uglavnem od geografije v srednji šoli nisem pridobila skoraj ničesar. sproti sem se napiflala vsak stavek, ki je biu napisan v knjigi, da sem mu ga nato lahko zdrdrala in dobila pozitivno oceno, to pa je to….

Haha. A maš travme iz otroštva? 😀
Po mojem mnenju je bil eden izmed boljših profesorjev… 🙂

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Joj profesor Radoman je razred zase in bo ostal na šoli dokler se ta ne bo sesula 🙁

New Report

Close