Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Afera na OS Louis Adamič Grosuplje

Afera na OS Louis Adamič Grosuplje

V grosupljem 400 druzin zivi v stanje stresa in psihoze. Ima kdo iz Grosuplja, kaj vec informacij kako se odvija afera na osnovni šoli?

Spoštovani, ste vi neposredno v stresu in ali psihoza ni pretirana beseda? Oprostite vendar se mi zdi zadeva “afera” veliko posploševanje in širjenje negative “kar tako” navzven. Zaradi “firbca”?
za ta forum pa si želim iskanje rešitev in ne težav.
Lep dan in oprostite moji direktnosti.
če imate zaradi tega osebno (kar ste navedli) težave ali strahove, pa kar konkretno- bom skušala z nasvetom biti v pomoč.

lep dan, NAtaša Durjava

Oh, kaj pa se je zgodilo??

nova
Uredništvo priporoča

Razmere na OŠ Louis Adamič so res blago rečeno čudne. Trenutna afera, ki je samo ena v seriji afer, je vezana na to, da je februarski test iz matematika porazno slabo pisalo praktično vseh cca, 400 učencev 6., 7., 8. in 9 razreda. Starši so šli najprej gledati ali je kaj narobe z učenci. Je vseh 400 učencev zabitih kot noč? Trenutno je v Grosuplju dan, tako da to ne more bit razlog. Je vseh 400 učencev zakrnelih kriminalcev? Po podatkih lokalne PP ni. Je vseh 400 učencev lenih kot fuks? Fukse iščejo po celi občini, nekaj jih je sigurno med učenci ( a daleč od 400).

Gleda se tudi na drugo stran in izgleda, da jim je bil dan test in potem še ponovitveni test, ki absolutno nista bila rešljiva v 45 minutah za nadpovprečnega učenca. In to v vseh ali vsaj večini letnikov od 6. do 9.. Sistematično, načrtno in naklepno dejanje s strani učiteljic. Kaj jih je vodilo v tako potezo, ostaja uganka.

V grosuplju obsedeno stanje, na prvo žogo so skoraj vsi starši udarili po otrocih psihično, sigurno tudi kak fizično, z očitki vsi. Peščica gajstnih otrok se je izvilo iz nasilja staršev z vpitjem: “Pa kaj me tepeš oči zarad te dvojke, saj sem pisal najboljše v razredu”. Večina otrok je žal onemela pod psihičnim nasiljem z obeh strani. Strti, zlomljeni. Ne prvič na tej šoli.

New Report

Close