Najdi forum

Rabim nasvet/sola

Zivijo..sem ucenka in se zadnje leto hodim v OŠ, vse lepo in prav nimam vecjih tezav glede ocen..Imam pa nekaj zadev ki bi jih rada izvedela od strokovnjaka/inje..

1.Pri uri geografije imamo neznosno uciteljico s tem da sem napisala neznosno je vzdevek uveljavljen, saj se velikokrat šali na nasem nivoju..sredi snovi bo nekdo nekaj storil in ona bo iz ‘muhe naredila slona’ in se bomo se pol ure menili o tem oz. salili…moti me tudi to, da se z nami pogovarja vsaj z enimi sosolkami o fantih jn je to je cisto vsako uro glavna tema..zanima me kako si lahko to dovoli? Veliko ucencev sicer pravi, da jim je ta uciteljica vsec ker se heca in vse..(seveda tistim ki jim je ocitno manj mar za solo)..ampak to gre pa cez mejo..pouk je pouk..nebi rekla da bi potem tudi ocenjevala tako ‘malo za salo kot zares’ ampak potrm pricakuje od nas nemogoce..kako bomo znali ce pa razlaga neenotno, razclenjeno..Rabila bi nasvet ali naj grem do tr uciteljice ker me res moti in nerazumem sploh snovi, mogoce bi jo prosila da bi nam namesto trga da se sali raje bol podrobno predstavila snov ali?Hvala za vsak odg.

2.Imate kaksne izkusnje stem da oz. zakaj sploh lahko dobis pripor po pouku..?

3.Pa tudi to sta lahko moz in zena na isti soli in sta oba ucitelja velikokrat gresta skupaj iz zbornice in v njo..vase mnenje?

Hvala in Lp

New Report

Close