Najdi forum

Poprava testa

Zdravo sem ucenka in pri kemiji je tocno polovica pisalo negativno torej test popravljamo..pisali smo 13.decembra in po zakonu bi mislim da morali izvedeti ze 20. ce se ne motim? Ampak je rekla da ni imela casa in da nam bo sporocila po Gmailu, ker so bile pocitnice..Ona ni sporocila in je rekla da se ji je zdej brezveze kr smo tak usi cvek pisal pa da je bla prevec jezna..In zdej me zanima ce je to moralno? Pac nas ne zanima kaksno mnenje ima ona o nasih testih pa ce bi vsi pisal 1…Rekla je da bo poslala in bi bilo prav da bi se tega dela dogovora drzala ker je njena osebna tezava ce se ji zdi ‘brezveze’ nam se ne zdi..No testov sploh nismo smel po pocitnicah pogledat niti ce je prau sestela tocke in kje smo delal napake to se mi zdi zelo nepravicno..in je rekla da popravljamo naslednjo uro v sredo ubistvu pa od petka do srede ni 5delounih dni oz. ravno 5delovni dan pisemo ceprav seminezdi prav in bi sla do nje a ji povedala kaj so njeje pristojnosti se se komu zdi da to ni prav in kako bi lahko odreagirala?

jaz bi se bolj ukvarjala z vsebino. je bilo tvoje znanje zadovoljivo. Potem se ne potrebuješ obremenjevati z moralno etičnimi vidiki oz se obrni direktno na učiteljico.

ubistvu me zanima ce ima ona taksno pravico da testa nam ne da vpogled do ponovnega popravljanja?Kajti iz te njene ‘trme’ nebomo znali nic vec ce nemoremo videti kje smo delali napake?

nova
Uredništvo priporoča

Če si dobila 1, si povsod delala napake in se vso snov ponovno še enkrat nauči.
Če se pri pouku normalno obnašaš in se trudiš, pojdi do učiteljice in jo prosi za vpogled testa. Če pa pri pouku ne poslušaš in se grdo obnašaš, potem se usedi za učbenik in se uči.

New Report

Close