Najdi forum

Akta ali zvezki?

Živjo!

Ravno sem začela obiskovati prvi letnik gimnazije v Celju in imam vprašanje glede akte in zvezkov. Rahlo sem pozna z nakupom, počitnice so prehitro minile, zato vas prosim za hitre odzive. 🙂 Menite, da je bolje kupiti akto ali posamezne zvezke? Skrbi me tudi velikost akte, da je ne bom mogla stlačiti v torbo (imam Nitro nahrbtnik iz Mladinske knjige). Kaj predlagate, kakšne so vaše izkušnje?

Zakaj ne kombiniraš? Pri nekaterih predmetih bo verjetno več pisanja – zvezek. Akto pa lahko vedno v roki neseš.

Mogoče pa bom res nabavila oboje. Da tudi vidim kaj mi bolj odgovorja. Lahko svetujete kje bi kupila akto? Hvala za odogovor.

Akta je znamka. Kupi se v vsaki bolj založeni papirnici.

Akta v širšem pomenu – kupi fascikel in nato ločeno papirje in mape (po potrebi).
Se kupi skoraj v vsaki trgovini, kjer imajo oddelek s pisarniškim materialom.

Hvala, sem našla vse v Mladinski knjigi v Celju. Je bilo najlažje, vse na kupu. 🙂 Hvala za pomoč!

ok, kot vidim/berem že veselo pišete 🙂

[i][i]mag. Nataša DurjavaGeštalt-izkustvena družinska psihoterapevtka[/i][email protected][/i]www.mojpsihoterapevt.siTudi naša šibka področja nam lahko postanejo izziv, če se soočimo in sprijaznimo z njimi. Verjamem v moč odkritih besed, zato vam želim biti v pomoč pri vprašanjih, kako v hitrem tempu vsakdanjika stabilizirati sebe, kako postati osebnostno močnejši, kako krepiti svoje kompetence in kako poskrbeti tudi zase.

New Report

Close