Najdi forum

Akta ali zvezki?

Živjo!

Ravno sem začela obiskovati prvi letnik gimnazije v Celju in imam vprašanje glede akte in zvezkov. Rahlo sem pozna z nakupom, počitnice so prehitro minile, zato vas prosim za hitre odzive. 🙂 Menite, da je bolje kupiti akto ali posamezne zvezke? Skrbi me tudi velikost akte, da je ne bom mogla stlačiti v torbo (imam Nitro nahrbtnik iz Mladinske knjige). Kaj predlagate, kakšne so vaše izkušnje?

Zakaj ne kombiniraš? Pri nekaterih predmetih bo verjetno več pisanja – zvezek. Akto pa lahko vedno v roki neseš.

Mogoče pa bom res nabavila oboje. Da tudi vidim kaj mi bolj odgovorja. Lahko svetujete kje bi kupila akto? Hvala za odogovor.

nova
Uredništvo priporoča

Akta je znamka. Kupi se v vsaki bolj založeni papirnici.

Akta v širšem pomenu – kupi fascikel in nato ločeno papirje in mape (po potrebi).
Se kupi skoraj v vsaki trgovini, kjer imajo oddelek s pisarniškim materialom.

Hvala, sem našla vse v Mladinski knjigi v Celju. Je bilo najlažje, vse na kupu. 🙂 Hvala za pomoč!

ok, kot vidim/berem že veselo pišete 🙂

[i][i]mag. Nataša DurjavaGeštalt-izkustvena družinska psihoterapevtka[/i][email protected][/i]www.mojpsihoterapevt.siTudi naša šibka področja nam lahko postanejo izziv, če se soočimo in sprijaznimo z njimi. Verjamem v moč odkritih besed, zato vam želim biti v pomoč pri vprašanjih, kako v hitrem tempu vsakdanjika stabilizirati sebe, kako postati osebnostno močnejši, kako krepiti svoje kompetence in kako poskrbeti tudi zase.

New Report

Close