Najdi forum

Sinove težave v šoli

Pozdravljeni, sin končuje gimnazijo, je pošten delaven itd.. problem se pojavlja pri matematiki, vsa leta je profesorica bila na nek način nepoštena. Ni mu vračala testov in šolskih nalog, na koncu pa po nekih spletih okoliščin je vedno imel popravni razen v prvem letniku. Trdo je delal in vedno naredil v prvem roku. Letos se je zgodba ponovila, nisem se želel vpletati pustim da sam rešuje težave… prvo konferenco je imel pozitivno, v drugi ponovno po nekih spletih negativno, celo popravljene ocene v marcu mu ni želela vpisati pod pretvezo, da ga motivira za maturitetne naloge itd.. tik pred koncem šolskega leta pa se je prof. Poškodovala in zato ji je sin na predlog razrednika poslal Mail z prošnjo po vpisu ocene. Odgovora ni prejel, zato sem se od tukaj naprej vmešal sam in poslal dopis ravnatelju, in poprava se je vpisala. Nakar so pisali pri nadomestni učiteljici se eno šolsko nalogo, katero je sestavila in ocenila ona iz Bolovanja…in vrnila naloge od tega je ugotovila sum da je več dijakov prepisovalo med njimi spet moj sin. Dva od staršev sta se isti dan odšla v solo eden župan bližnjega kraja kateremu je tudi grozil popravni in dosegla pozitivno oceno in bila oprana krivde…ok rekel sem mu pusti pojdi na popravni in dokazi da znaš. Ma kje pa danes je imel popravni in ga ni naredil… pisni del da ustni pa ne…katastrofa ne more na maturo, ne more na fakulteto, vrniti mora štipendijo itd… prosim za nasvet… lp

Naj gre na drugi rok popravnega.

Je možno podati ugovor na oceno? Ali pa popravca opravljati na kaki drugi šoli? Izjemno čudno, da je naredil pisnega, ustnega pa ne … Ne spomnim se, da bi pri nas v gimnaziji koga vrgli na ustnem. Če si naredil pisnega, so izvrtali še tisto dvojko za ustnega, pa če so ti odprli glavo in je izpit trajal 1 uro. In ne, ne gre za kako vaško gimnazijo, ampak eno od bolj uspešnih v prestolnici. Sama sicer nisem imela nikoli popravca, so pa tako govorili.

New Report

Close