Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja FAKULTETA- PREDMETI V ANGLEŠČINI

FAKULTETA- PREDMETI V ANGLEŠČINI

Hodim v 2 letnik Fakultete za informacijske študije v Novem mestu. Zanima me, če ima fakulteta pravico v fakulteto uvajati tuje profesorje, ki neznajo niti besedice Slovensko? Namreč, v prvem semestru imamo 2 predmeta vpri katerem so vaje v Angleščini, pri enim pa je celoten v Angleščini in malo Srbščini. Tej predmeti so računanlniške in politične narave, pri katerih sodelujeta dva Srba in en Moldavijec. Nikjer ni bilo zapisano, da bojo predmeti potekali v Angleščini (nebi bil tak probelem, če bi jih predaval slovenec, ki ti jih lahko po Slovensko razloži samo tega ni!). Problem je, ker so predmeti že sami po sebi zakomplicirani nato pa mi mora razlagati še v Angleščini. Kar je za nekatere velik problem, ker neznajo dobro Angleško.

Hvala za odgovor

Študiraš informacijske študije, in ne znaš angleško? Resno?

Znam Angleško brez problema. Moti me, ker je več kot polovica predmetov v Angleščini in to ni bilo nikjer navedeno preden smo začeli z predmeti. Ko sem vprašal študente iz 3ga letnika, tega niso imeli.

nova
Uredništvo priporoča

Verjamem vam, da imate ob tem težave a verjetno se kaj dosti ne da storiti, to je avtonomnost Univerze, ki ima zagotovo argumente za tako odločitev.

[i][i]mag. Nataša DurjavaGeštalt-izkustvena družinska psihoterapevtka[/i][email protected][/i]www.mojpsihoterapevt.siTudi naša šibka področja nam lahko postanejo izziv, če se soočimo in sprijaznimo z njimi. Verjamem v moč odkritih besed, zato vam želim biti v pomoč pri vprašanjih, kako v hitrem tempu vsakdanjika stabilizirati sebe, kako postati osebnostno močnejši, kako krepiti svoje kompetence in kako poskrbeti tudi zase.

New Report

Close