Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Nudim pomoč pri učenju slovenščine in angleščine ter dodatno strokovno pomoč

Nudim pomoč pri učenju slovenščine in angleščine ter dodatno strokovno pomoč

Spoštovani,

sem mag. prof. slovenistike in pedagoginja. V okviru podjetja Jezikovni sloved ponujam kakovostne inštrukcije slovenskega jezika in književnosti na vseh ravneh (OŠ, SŠ, priprave za maturo, tečaji za tujce itd.), angleščine (OŠ) in tudi pomoč otrokom s posebnimi potrebami (pri pisanju, branju, razvijanju učnih navad, usmerjanju pozornosti itd.).

S poučevanjem imam večletne izkušnje, uspešno sem pomagala že mnogim učencem, ki so imeli s slovenščino velike težave. Ocene so popravili in številni so se uspešno vpisali na želene fakultete, kjer zdaj pridno študirajo.

Vse se da, nobena situacija ni brezupna, le poiskati je treba pomoč strokovnjaka, ki ima veliko znanja in dela s srcem.

Če potrebujete tovrstno pomoč, vas vabim, da mi pišete na e-naslov [email protected] ali me pokličete na številko 041 883 894. Lahko me poiščete tudi na Facebooku, če v iskalniku poiščete “Jezikovni sloved“. Delujem na področju od Posavja do Ljubljane.

Skupaj zmoremo vse!

Jezikovni sloved, lektoriranje in izobraževanje, Sanja Berend s.p.
Ulica Maistrovih borcev 4
8257 Dobova

Nudim pomoč pri pisanju seminarskih, diplomskih nalog, člankov….
Izdelava 3-7 dni, v nujnih primerih takoj.
[email protected]

New Report

Close