Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja OS HINKO SMREKAR ali RIHARD JAKOPIČ ali SPODNJA ŠIŠKA

OS HINKO SMREKAR ali RIHARD JAKOPIČ ali SPODNJA ŠIŠKA

Malo že pogledujemo prosti naslednjemu šolskemu letu, ko bo naša vrčevka postala šolarka.
Vem, da nekako v programu in ciljih posameznega razreda so vse oš nekje tam tam, verjetno pa je večja razlika v klimi na šoli, v razredih, učiteljih, načinu poučevanja, strokovni pomoči služb v kolikor pride do kakih težav itd.
Nekako nam je najbližje lokacijsko oš HS, vendar po pravici rečeno nisem slišala kaj dosti pohval. Je pa fajn to, da bo lahko kmalu hodila sama v šolo cca 10 min, približno enako imamo do RJ, do Sš pa imamo malo več cca 20 min, pa še Drenikovo mora prečkati, ki pa se mi zdi dokaj nevarna.

Prosila bi za vaše izkušnje, mnenja glede omenjenih šol, ker sem kar v dilemi kam jo vpisati.

Sicer mi je blizu metodika Montesori, vendar, ker ne obiskuje tega vrtca, nima možnosti, da jo sprejmejo v šolo, poleg tega pa je ta šola samo v Šentvidu, kar bi nam vsak dan vzelo veliko časa za prevoze. In posledično bi bila vsaj do nekje 3, 4 razreda vezana na naše prevoze in nesamostojna.

Hvala! Lep dan želim.

Ne kompliciraj. Otrok naj gre na tisto šolo, na katero sodi. Če bo res kaj hudo narobe, lahko hčerko še vedno prepišeš drugam.

Pozdravljeni!

Mi pa letos vpisujemo otroka v šolo in sodimo v okoliš OŠ Hinka Smrekarja. In se spopadam ravno s takimi pomisleki kot vi prejšnje leto. Še vedno se o tej šoli slišijo podobne govorice – torej negativne. Pa me zanima, kam ste lani navsezadnje vpisali vašo punčko in če hodi v OŠ HS, ste zadovoljni?

Z veseljem prisluhnem pozitivnim izkušnjam tudi drugih staršev, ki imate otroke na OŠ Hinka Smrekarja.

New Report

Close