Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja zgodovina na maturi 2015

zgodovina na maturi 2015

pripravljam se na maturo kot 21-letnik doma brez obiskovanja priprav, ker delam v tujini in sem malo doma malo zunaj
zanima me zgodovina in teme za maturo
maturitena knjiga obsega teme od starega egipta pa do danasnje zgodovine
ali kdo ve ce bo kaksna tema se posebej bolj podrobno obravnavana
isto vprasanje imam tudi za sociologijo
ze v naprej hvala

Vidim, da se nihče še ni odločil odgovoriti.

Priprave na zgodovino se precej zahtevne, sploh če se pripravljaš sam. Sama ravno zaključujem gimnazijo. Lažje mi je bilo zato, ker je profesorica na pripravah že sodelovala na maturi in je točno vedela, katere stvari so pomembne in katere ne.

Če rešuješ tisto zbirko vaj za maturo iz zgodovine, lahko opaziš, da se določene stvari ponavljajo. To ti je lahko v pomoč, sicer pa nobena tema jn izpostavljena. Vsako leto zgolj izžrebajo sklop vprašanj za obči in nacionalni del. Pred časom sem pregledala vse naslove starih matur, da bi videla, če se kakor koli ponavljajo, pa žal vzorca ni. Na maturi 2015 pa zagotovo ne bo karantanskih Slovencev in sveta po II. Svetovni vojni, ker so to bile teme na pretekli predmaturi oz. na mesenskem roku.

Veliko sreče na maturi! In znanja seveda 😉

Lp mene pa zanima ce kdo proda kaksne zapiske iz 1 2 in 3 letnika gimnazije

Kakšne zapiske potrebuješ ? Zapiske za maturo, snov 1.,2.,3. letnik ali prav snov, ki se je uči v teh letnikih. ?Katere predmete ? Zapiskov imam polno in to kvalitetnih, nekaj tudi v e-obliki.

Sama bi potrebovala zapiske za maturo, če bi bilo res mogoče, da jih imaš v e-obliki.
Bi bila še preveč hvaležna za to prijaznost! 🙂

New Report

Close