Najdi forum

Gimnazija Moste-info.

Pozdravljeni!

Zanima me par stvari iz prve roke o gim.Moste,saj razmišljam,da bi se vpisala tja,sicer sem odličnjakinja,bolj slaba sem na področju mat. in fiz. in nisem ena tistikih,ki jim je pomembno ime gimnazije.Zanima me kakšni so profesorji,je pisanje esejev zapleteno,če kdo slučajno hodi k francoščini,je dovolj na zahtevni ravni,kakašna je prehrana,vzudšje in kaj vas najbolj moti oz. vam je najbolj všeč na tej gim.Vseh prijaznih odgovor bi bila zelo vesela.Če se komu da naj se kar razpiše. :)Hvala vnaprej,

lp

Zivjo osnovnosolka
Kot dijakinja gimnazije moste,ti lahko povem da so moste super.
Tako kot ti sem bila odlicnakinja in se vedno sem,ter strinjam se s teboj da gimazija je gimnazija,saj se ne bodo profesorji namesto tebe ucili 🙂
Z profesorji sem zadovoljna in ti povem ce z njimi uredis dober odnos,ti bodo pomagali v vsem.Imamo nekaj profesorjev k so znani po strogosti in popustljivosti,kar se tice pa matematike in fizike imamo pa tudi projek pomoc dijak dijaku, kjer ti lahko pomaga se kdo iz visjega ali tvojeha letnika,ter za dopolnilni pouk se da vedno zmeniti
Kar se tice francoscine,ti iz prve roke ne morem povedati
Kar se tice esejev se pa kriterij razlikuje od profesorja,osebno moja profesorica zahteva veliko in znajo biti eseji zapleteni,medtem ko nekateri profesorji niso tako striktni glede tega
Glede prehrane je pa tako da imamo tople in hladne menije,prijava je preko spleta in izbiranje menija tudi,hrana pa je dobra,velikokrat pa se dijaki odpravijo v mlinarja(pekarno) cez cesto,tako da je v mlinarju med odmori vrsta vendar se splaca cakati
Vzdusje je super ce se znas vklopiti v druzbo,imamo veliko dejavnosti in vsega
Najdejo pa se tudi osebki k ti niso vsec tako kot povsod
Upam da si se odlocila za moste in da ti ni zal/ne bo zal
En velik pozdravcek od menee 🙂

Zdravo ! Moj sin obiskuje gimnazijo moste in moram povedat ,da zva oba zelo zadovoljna . Z sosolci so res prava klapa , starsi pa smo veliko v kontaktu z profesorji in pravijo da so same pohvale . Tako , da jaz kot mati ti priporocam gim.Moste

New Report

Close