Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

vložene jurčke prodam

Default avatar

KITA

prodam vložene jurčke prve classe.nabrani na 1500m nad.višine.pakirani v kozarčke po 250 in 500 ml.
Default avatar

po koliko?

Zanima me cena za oba pakiranja

pl
Default avatar

KITA

250 ml 6 evrov,500 ml 10 evrov
Default avatar

vložene gobe

Prodam vložene gobe prve klase (jurčki + druge vrste gob) - 2 steklenici po 580 ml, po ceni 8 evrov za steklenico. Ob nakupu obeh steklenic skupaj, podarim eno manjšo steklenico :)
Gobe so vložene 1 teden nazaj.
Imam še več vloženih gob, samo na steklenicah ne piše koliko so točno ml, cena po dogovoru, lahko poslikam in pošljem sliko.
Prodam tudi vložene jurčke, cene do dogovoru.
kontakt: [email protected]
Default avatar

getz

Prodam jurčke v kisu ,in olivnem olju premium kvaliteta brez konzervansov z domačimi neškropljenimi začimbami ,popolnoma bio ,v novih kozarcih in pokrovčkih pakirano po 250 ml ,500 ,ml in 750 ml etiketirano ,sveže nabrano in istočasno vloženo ,brez sluzavosti .Lokacija Dolenjska Trebnje ,Novo mesto ,pripeljem pa tudi v Ljubljano kjer imam službene obveznosti .Cena odvisna od količine ,sicer pa 250 ml je 3 evre ,500ml je 5 evrov ,750 ml pa 10 evrov .Info-070-602-090.
Default avatar

irena4

10.1.2013

Prodam 6kg.suhih gob,imam tudi zmrzjene in vložene cena po dogovoru
moj el.naslov se glasi:[email protected]
Default avatar

Fuma

Prodam vlozene jurcke 250 ml cena 7€,
lisicke 250 ml cena5€, sivke 250 ml cena 5€ in storovke 250 ml cena 4€. Inf. Na mail [email protected]
Default avatar

nada tomazic

Prosim lepo ce mi lahko posljete 10 kozarcoc vlozenih jurckov v Australio Rada bi imela kozarce od 750 ml Najlepsa hvala
Default avatar

nada tomazic

Poskusla sem poklicti stevilko 070-602-090 vend jo ne dobimProsim lepo oglsite se namoj e-mil kupila bi rada vecjo kolicino jurckov ce jih pa nimate cakala bom drugo sezono pa tudi storovke vlozene bi rada imela 10 kozarcov jurckov 10 kozarcov storovk Moj e-mail naslov je [email protected] Najlepsa hvala
Default avatar

za gospo tomažič

Gospa Tomažič, to je že nekaj let stara tema in boste najbrž težko dobili odziv.

Če pa živite v Avstraliji, bi morali vedeti, da je uvoz hrane tja zelo omejen. Je treba pogledati, kaj carina pravi, ampak Avstralija je daleč najbolj stroga država pri tem.