Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Obvestilo - navodila za oddajo oglasa

Default avatar

Andreja

Priporočeno je:

- naslov sporočila nakazuje, kaj prodajamo (npr. oblačila št. 68 deklica)
- uporabljamo male tiskane črke (VELIKE pomenijo, da KRIČIMO)
- naveden je kontakt za več informacij
- ko prodamo, to tudi napišemo, da potem ljudje več ne kontaktirajo
- dovoljeno je oddati le 3 oglase dnevno. Zato priporočamo združevanje artiklov (npr. prodam stajico, kolo 16col in oblačila 68). V kolikor bo več tem si moderator pridržuje pravico, da teme združi ali skrije.
- dodajanje "navideznih" odgovorov (npr. dodajanje odgovorov z raznimi znaki -, ., :-)....) z namenom dvigovanja teme na vrh seznama, se lahko sankcionira z umikom teme.

Morda sem še kaj pozabila... poznavalke dopolnite. :-)

Problemov ne bomo rešili z istim načinom razmišljanja, kot smo jih ustvarili.
Albert Einstein

Stojim Vam ob strani.
Default avatar

Andreja

Še nekaj...

Če bomo opazili, da kdo namenoma krši pravila pri oddaji oglasa si pridržujemo pravico do umika (vseh) njegovih sporočil. Do sedaj to še ni bilo potrebno, vendar opažam, da nekatere "stare prodajalke" kar mislijo, če bo šlo, bo šlo. Ampak ne bo šlo. :)
Malo toleriramo, samo v nedogled pa ne bomo.
Raje povem prej, da ne bo potem slabe volje.

Problemov ne bomo rešili z istim načinom razmišljanja, kot smo jih ustvarili.
Albert Einstein

Stojim Vam ob strani.
Default avatar

Petya1976

Sorry, sem prej oddala oglase preden sem to prebrala. Jih je malo več kot trije.
naslednjič bom upoštevala pravila.
LP P.
Default avatar

vedno iste kršijo pravila

Prosim, da malo pogledate po datumih, nekatere dajo na dan tudi po več kot tri oglase, pa se ne sankcionirajo, kot recimo kikiriki na dan 21.11.2011 je oddala 6 oglasov. Kaj ne veljajo vsa pravila za vse enako?
Default avatar

kikiriki

Tudi jaz nisem vedela,da je tako...sedaj upoštevam pravila..

Lp
Lep pozdrav vsem
Default avatar

lilip

Uporabila sem velike tiskanice, se opravičujem,...
Default avatar

KATJA

PODARIM OBLAČILA ZA DOJRNČKA OD 0 DO 2 LET
OKOLICA VRHNIKE 041 271 461
Default avatar

pettii

KATJA je napisal/a:
PODARIM OBLAČILA ZA DOJRNČKA OD 0 DO 2 LET
OKOLICA VRHNIKE 041 271 461
malo si falila ;)
Oglasi so spodaj
Default avatar

lidahriga

Zakaj imam probleme z oddajo oglasa, neprestano mi piše moderiran forum

Hvala in lp, l
Default avatar

friderika

Prodamo novo ,masivno (javor )posteljico,ki se kasneje lahko spremeni v dvosed.
Sama posteljica sporoča ljubezen staršev do otroka ,ki v njej leži.

040 354108
Default avatar

Peti84

zadnje čase ene in ta iste večkrat kršijo pravila. Recimo kikiriki :/
Default avatar

[email protected]

To vsi opažamo, te velike tiskanice, pa premetavanje oblačil, ki jih kikiriki več kot leto premetava iz enega albuma v drugega v "na novo dodane" albume s tekočimi datumi (oblačila imajo pa že več kot 600 ogledov;)), kar je po moje zavajanje in poniževanje potencialnih kupcev.

Razumljivo je, če nisi veliko na forumu, se pač zgodi, da pomotoma vtipkaš caps lock- kričiš, če pa to počneš vedno znova in znova, kljub temu, da si bil na to in še marsikaj opozorjen s strani moderatorjev, pa je totalna ignoranca in nespoštovanje pravil foruma in moderatorjev in izraz lastne ne- kulture.
Menim pa, da vsakršno opozorilo naleti na gluha ušesa, eni pač niso dojemljivi za konstruktivno kritiko, da bi forum zgledal bolj kultivirano in če moderatorji to dopuščajo, pač hočeš nočeš greš mimo, čeprav je moteče gledat mesec za mesecem gledat oglas za enako stvar z velikimi tiskanimi črkami. Če se ne proda, narediš dobro delo, podariš, pa je;)
...pa močno upam, da ne bo spet kikirikanja in vsesplošnega žaljenja po forumu, to ni bil moj namen.
Lep pozdrav!
Default avatar

sara80

Pozdravljeni,
Prosim za navodila kako sama izbrišem oglas. Hvala in lep pozdrav, Sara
Default avatar

mojcasever

Prosim administratorja, da opozori in briše neustrezno število oglasov od uporabnice sabina1903. Na današnji dan je oddala 9 oglasov. In to se ni zgodilo prvič.

Hvala.
Default avatar

rbele082

Prodam nosečniška oblačila ;dvoje hlače,ena bluza(bela) in dve tuniki(pisana,zelena) vse ohranjeno.tel.št. 031629384
Default avatar

vesnarok

Prodam 2 avtosedeža MAXI COSI TOBI:
velikost: od 9 - 18 kg,
sive barve, nastavljiv za sedeči in ležeči položaj, pralna je tudi podloga.

Rabljen, na spodnji levi strani malo strgana.

V ceno je vključena tudi poletna (turkizno modra ali roza) prevleka, ki je kot nova.

Cena za 1 avtosedež z prevleko.

Cena: 50,00 EUR/1 avtosedež s prevleko
Default avatar

DARJA1975

prodam dve zimski vreči, velikost 50 - 56 v beli barvi, cena 7,00 eur za kos, dva zimska pajaca,velikost 56, v beli barvi, cena 10,00 eur z kos in dva zimska pajaca, velkost 3 - 6 mesecev, v beli barvi, cena 20,00 eur za kos, novo kupljeno v baby centru - cena novega 50,00 eur.

vsa oblačila so izredno lepo ohranjena, malo nošena, oblečena samo nekaj krat, za obisk zdravika ( naša dvojčka sta rojena oktobra). oblačila prodam tudi posamezno, v primeru nakupa vseh oblačil se dogovorimo o ceni.
Priponke

56137_Slika 004.jpg
0 (292.92 KiB)

56136_Slika 002.jpg
0 (374.28 KiB)

56135_Slika 001.jpg
0 (293.15 KiB)

Default avatar

glumac nekaj podobno

angelcek moj Andreja jaz bi se rad porocil s tabo