Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Gradivo-Trgovski poslovodja

Default avatar

Kamy

Pozdravljeni!
Zanima me,če ima kdo vprašanja z odgovori za opravljanje izpitov trgovskega poslovodja na Trgovski zbornici v Ljubljani in jih več ne potrebuje(sprejmem tudi fotokopije).Za ustrezno gradivo tudi ustrezno plačilo.
Hvala!
Default avatar

BlueRose

Pozdravljena Kamy,
se je mogoče kdo našel in ste prišli do vrašanj z odgovori mogoče?
Če imate še kaj, se priporočam.
Hvala!
Default avatar

Jagoda68

Pozdravljeni!
Zanima me ali je kdo opravljal izpit iz nemščine za trgovskega poslovodja na Trgovinski zbornici.
Predvsem bi rada testno nalogo. Pripravljena sem tudi plačati.
Hvala
Default avatar

trgovski poslovodja

Živjo!

tudi sam sedaj iščem gradivo - vprašanja z odgovori za opravljanje izpitov trgovskega poslovodja na Trgovski zbornici v Ljubljani pa me zanima, če ste mogoče kaj dobili in še imate za prodat?

Prosim za info v vsakem primeru, hvala!

LP, Andrej
Default avatar

trgovski poslovodja

Živjo!

tudi sam sedaj iščem gradivo - vprašanja z odgovori za opravljanje izpitov trgovskega poslovodja na Trgovski zbornici v Ljubljani pa me zanima, če ste mogoče kaj dobili in še imate za prodat?

Prosim za info v vsakem primeru, hvala!

LP, Andrej
Default avatar

zvonko zamuda

Trgovski poslovodja Andrej a je bilo kaj sreče z iskanjem literature oz. odgovorov na vprašanja za pridobitev naziva trgovski poslovodja??
Tudi jaz iščem to zadevo a za enkrat brez uspeha! gdorkoli? plačam po dogovoru!
info: [email protected]
Default avatar

Suzana1984

Pozdravljeni!
Zanima me če ima kdo odgovore na vprašanja za Trgovski poslovodja .Lahko tudi fotokopije, za plačilo se dogovorimo.