Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

STAR DENAR!!!

Default avatar

dstrazi2

s SINKOM ZBIRAVA STAR DENAR; TOLARJE, DINARJE, LIRE, FORINTE, ZLOTE.......!

MENJAVA ZA SLIČICE RAZNIH ALBUMOV, ZNAMK...

PROSIM, DA NAPIŠETW TUDI VAŠ HOBI IN SE POTRUDIVA, DA NAREDIMO DOBRO MENJAVO!!!
Default avatar

Zbirateljček

Imam bankovec za 50 tolarjev,če ga potrebuješ.
Default avatar

dstrazi2

Bila bi ga zelo vesela! Prosim povejte, kaj zbirate VI!

Hvala!!!
Default avatar

Zbirateljček

Imate morda kovanec za 20 ali 10 stotinov(slovenskih)?
Default avatar

dstrazi2

Ne teh dveh kovancev nimam, imam od 50 stotinov naprej.
Default avatar

Zbirateljček

Kaj pa znamke slovenski grbi iz leta 1992?
Default avatar

Zbirateljček

Imam že 5.00 in 6.00
Default avatar

BONI

Imam ogromno znamk, med njimi tudi te grbe, ki jih iščeš, zato te prosim za e-mail, da ti pošljem sliko!
Default avatar

BONI

Sem ti pisala na e-mail. Oglasi se mi!
Default avatar

Janko Petek

Lep pozdrav.
Pa naj se oglasim tudi jaz. Sem numizmatik (zbiram star denar) in zbiram predvsem star jugoslovanski denar oz denar, ki je kakorkoli povezan zs Slovenijo, Jugoslavijo, SHS ali Avstroogrsko.
Prosim vse, ki imate kaj starega denarja viška in se vam valja po predalih, kleteh, podstrešjih..., da mi ga pošljete oz. ga pridem sam iskat.
Za starejši denar ponujam tudi skromno plačilo.
Pokličite me na 040170066 Janko ali pa mi pišite na [email protected]
Hvala vsem, ki se boste odzvali moji prošnji.
Default avatar

Janko Petek

Lep pozdrav.
Default avatar

timi klopčič

odgovor je 39!!!
Default avatar

szever

Pozdravljeni zbiralci starega denarja !
Ime mi je Tone in sem iz Sv.Ane v Slov.goricah!
Zbiram vse mogoče stvari od raznih starin tel.kartic znamk nabožne podobice molitvenike,medalje vojne,stare radijske sprejemnike,uniforme stare in nove,staro orožje,razglednice z podobo Franca Jožefa,in še bi lahko našteval !vendar nisem siguren če se mi bo sploh gdo oglasil!
Imam namreč precej starega denarja za zamenjat (najrajši za star denar)imam že lepo zbirko! vendar so še tu pa tam luknje pri letnicah! menjam pa tudi za kaj druga ki Vam je odveč
Hvala za morebiten odgovor!
Tone!
Default avatar

lbf

Vsi ki hočete star denar ga imam kar nekaj Jugislovanski dinarji itd.. če koga zanima [email protected]
Default avatar

jas12345

Prodam star jugoslovanski denar , imam precej kovancev in celotno zbirko papirnatega denarja od 10 do 500 dinarjev.. Kontaktirajte me na [email protected]
Cena po dogovoru
Default avatar

oxy123

Prodam star jugoslovanski denar , imam precej kovancev in celotno zbirko papirnatega denarja od 10 do 500 dinarjev.. Kontaktirajte me na [email protected]
Cena po dogovoru