Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupim Yu-Gi-Oh karte

Default avatar

yu gi oh karte prodam

rabi kdo katerokoli karte če rabite pišite
Default avatar

lokolo

ali mogoče imaš star dust dragona
Default avatar

lokolo

menjam x-sibere za star dust dragona in sliferja, obeliksa, in raja če jih pa nimate pa za blackwinge tu je pa moj gmail [email protected]
Default avatar

MrKgb

Prodajam yu-gi-oh karte

Če je kdo zainteresiran mi pišite na mail " [email protected] " , pošljite mi lahko tudi seznam kart, ki jih iščete in bom pregledal če jih slučajno imam .
lp
Default avatar

prodajam

Prodajam yu-gi-oh karte

Če je kdo zainteresiran mi pišite na mail "[email protected] , pošljite mi lahko tudi seznam kart, ki jih iščete in bom pregledal če jih slučajno imam .
Default avatar

zani11

za koliko prodaš od exodie dele???
Default avatar

Aljaz55173

Lp
Kupim kristalne zveri(crystal beast) najboljs bi rabil topaz tigera.
Prodam pa bozanske karte use tri in veliko redkih kart originalnih seveda.
Posljite mi mail na [email protected]
LP
Default avatar

noone n

jaz ti dam dva za xyz dragon cannon
Default avatar

bvb

menjavam različne karte
Default avatar

nof

menjam 53 pošasti+ 32 urokov+ 32 pasti( vse so v nemščini) za 100 kart v angleščini. med kartami imam veliko kristalnih kart superjunake ,zelo redke karte,... pišite na [email protected]
Default avatar

kresnica1

za sina iščem karte exodije, želi si tudi sveto zver. Ima kdo? neizmerno bom hvaležna.
Default avatar

Chalenger

Jaz imam en del exidie in štiri svete zveri.Lahko jih prodam za 40€.
Default avatar

financijske

Nujna gotovinska posojila ! ! !
Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3%. Mnogo bank jih je zavrnilo?
Potrebujete nujno financiranje konsolidacije dolga? Ali potrebujete financiranje za vaše podjetje na progi. Torej, mi smo najboljša rešitev za vaše potrebe. Nudimo posojila zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.

e-pošti : [email protected]

Whatsapp: +32 460 21 16 01
Default avatar

ministrstvo za obrambo

BOLI NAS ******